ubuntu-keyboard - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Settings
my: ချိန်ညှိစရာများ

en: Arabic
my: အာရဗီ

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်

en: Spanish
my: စပိန္ဘာသာ

en: Finnish
my: ဖင်လန်

en: Hebrew
my: Hebrew ( ဟီဘရူး )
