ubuntu-system-settings-online-accounts - en to aa translation catalogue (19 entries)

en: User name
aa: Xoqoysimê migaaqa

en: Password
aa: Cuumita

en: Loading…
aa: Qulluumah...

en: Cancel
aa: Bayis

en: ID
aa: Mamaxxaga

en: Remove account…
aa: Loowta kal...

en: Remove account
aa: Loowta kal

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
aa: %1 lowta cagal ku telefoonuk kattu waytam. Sarrak edde osissam duddah.

en: Remove
aa: Kal

en: Access to this account:
aa: A loowta cul:

en: Add account…
aa: Loowta edde osis...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
aa: Loowtak addaffakoot akket taagissek, abnissoosa kulli abnisso cule kal edde xoqoysimele.

en: Accounts
aa: Loowtitte

en: Add account
aa: Loowta edde osis

en: No accounts
aa: Loowtitte matan

en: Add account:
aa: Loowta edd osis:

en: Allow
aa: Oggol

en: Add another account…
aa: Aki loowta edde ossis...

en: Don't allow
aa: M'oggolin
