ubuntu-system-settings-online-accounts - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Duplicate account
ca: Compte duplicat

en: There is already an account created for this email address.
ca: Ja hi ha un compte creat per a aquesta adreça de correu electrònic.

en: OK
ca: D'acord

en: This service is not available right now. Try again later.
ca: Aquest servei no està disponible en aquest moment. Torneu-ho a provar més tard.

en: Try Again
ca: Torneu-ho a provar

en: Loading…
ca: S'està carregant…

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: ID
ca: Identificador

en: Remove account…
ca: Suprimeix el compte...

en: Remove account
ca: Suprimeix el compte

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ca: Se suprimirà el compte %1 només en aquest dispositiu. Podeu tornar-lo a afegir-lo més endavant.

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Access to this account:
ca: Accés a aquest compte:

en: Add account…
ca: Afegeix un compte...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ca: Si emmagatzemeu els detalls dels vostres comptes aquí, les aplicacions podran utilitzar-los sense que hàgiu d'introduir les dades d'accés per a cadascuna d'elles.

en: Accounts
ca: Comptes

en: Add account
ca: Afegeix un compte

en: No accounts
ca: No hi ha cap compte

en: Add account:
ca: Afegeix un compte:

en: wants to access your %2 account
ca: vol accedir el vostre compte %2

en: Allow
ca: Permet

en: Add another account…
ca: Afegeix un altre compte...

en: Don't allow
ca: No ho permetis
