ubuntu-system-settings-online-accounts - en to km translation catalogue (19 entries)

en: User name
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យសម្ងាត់

en: Loading…
km: កំពុង​ផ្ទុក…

en: Cancel
km: បោះ​បង់

en: ID
km: លេខ​សម្គាល់

en: Remove account…
km: លុប​គណនី…

en: Remove account
km: យកគណនី​ចេញ

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
km: គណនី %1 នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​តែ​ពី​ទូរស័ព្ទ​របស់​អ្នក​ប៉ុណ្ណោះ។ អ្នក​អាច​បន្ថែម​ម្ដង​ទៀត​ពេល​ក្រោយ។

en: Remove
km: លុប​ចេញ

en: Access to this account:
km: ចូល​គណនី​នេះ៖

en: Add account…
km: បន្ថែម​គណនី…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
km: រក្សាទុក​ព័ត៌មាន​លម្អិត​គណនី​នៅ​ទីនេះ អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កម្មវិធី​ប្រើ​គណនី​ដោយ​មិន​ចាំបាច់​ឲ្យ​អ្នក​ចូល​សម្រាប់​កម្មវិធី​នីមួយៗ។

en: Accounts
km: គណនី

en: Add account
km: បន្ថែម​គណនី

en: No accounts
km: គ្មាន​គណនី

en: Add account:
km: បន្ថែម​គណនី៖

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Add another account…
km: បន្ថែមគណនីមួយផ្សេងទៀត...

en: Don't allow
km: មិន​អនុញ្ញាត
