ubuntu-ui-extras - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
am: መሰረዣ

en: Crop
am: መከርከሚያ

en: Done
am: ጨርሷል

en: Enhancing photo...
am: የ ፎቶ ጥራት መጨመሪያ...

en: Redo
am: እንደገና መስሪያ

en: Revert Photo
am: ፎቶ እንደ ነበር መመለሻ

en: Revert to Original
am: ወደ ነበረበት መመለሻ

en: Revert to original
am: ወደ ነበረበት መመለሻ

en: Rotate
am: ማዞሪያ

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
am: ሁሉንም እርማት መተው: ቀደም ያለውንም ክፍለ ጊዜ ያካትታል

en: Undo
am: መተው
