ubuntu-ui-extras - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Crop
be: Абрэзаць

en: Done
be: Выканана

en: Enhancing photo...
be: Палепшыць фотаздымак

en: Redo
be: Вярнуць

en: Revert Photo
be: Аднавіць фотаздымак

en: Revert to Original
be: Вярнуцца да арыгіналу

en: Revert to original
be: Да арыгіналу

en: Rotate
be: Павярнуць

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
be: Гэта скасуе ўсе змены, улучаючы змены з папярэдніх сэсій.

en: Undo
be: Скасаваць
