ubuntu-ui-extras - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Crop
ca: Escapça

en: Done
ca: Fet

en: Enhancing photo...
ca: S'està millorant la fotografia...

en: Redo
ca: Refés

en: Revert Photo
ca: Torna a l'original

en: Revert to Original
ca: Reverteix a l'original

en: Revert to original
ca: Reverteix a l'original

en: Rotate
ca: Gira

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ca: Això desfarà totes les modificacions, incloent-hi les de sessions anteriors.

en: Undo
ca: Desfés
