ubuntu-ui-extras - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Crop
da: Beskær

en: Done
da: Færdig

en: Enhancing photo...
da: Forbedrer foto...

en: Redo
da: Omgør

en: Revert Photo
da: Gendan foto

en: Revert to Original
da: Gendan originalen

en: Revert to original
da: Gendan originalen

en: Rotate
da: Rotér

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
da: Dette vil ophæve alle ændringer, inklusiv ændringer fra tidligere sessioner.

en: Undo
da: Fortryd
