ubuntu-ui-extras - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Crop
el: Περικοπή

en: Done
el: Ολοκλήρωση

en: Enhancing photo...
el: Βελτίωση φωτογραφίας...

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Revert Photo
el: Επαναφορά φωτογραφίας

en: Revert to Original
el: Επαναφορά στην αρχική

en: Revert to original
el: Επαναφορά στην αρχική

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
el: Αυτή η ενέργεια θα αναιρέσει όλες τις αλλαγές, συμπεριλαμβανομένων και αυτών από προηγούμενες συνεδρίες.

en: Undo
el: Αναίρεση
