ubuntu-ui-extras - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fi: Peru

en: Crop
fi: Rajaa

en: Done
fi: Valmis

en: Enhancing photo...
fi: Parannetaan kuvaa...

en: Redo
fi: Tee uudelleen

en: Revert Photo
fi: Palauta kuva

en: Revert to Original
fi: Palauta alkuperäinen

en: Revert to original
fi: Palauta alkuperäinen

en: Rotate
fi: Kierrä

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
fi: Tämä toiminto kumoaa kaikki muokkaukset, myös aiemmin tehdyt muokkaukset.

en: Undo
fi: Kumoa
