ubuntu-ui-extras - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Crop
fr: Recadrer

en: Done
fr: Terminé

en: Enhancing photo...
fr: Amélioration de la photo...

en: Redo
fr: Rétablir

en: Revert Photo
fr: Restaurer la photo

en: Revert to Original
fr: Restaurer l'original

en: Revert to original
fr: Restaurer l'original

en: Rotate
fr: Faire pivoter

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
fr: Ceci annulera toutes les modifications, y compris celles des sessions précédentes.

en: Undo
fr: Annuler
