ubuntu-ui-extras - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Crop
gl: Recortar

en: Done
gl: Feito

en: Enhancing photo...
gl: Mellorando a foto...

en: Redo
gl: Refacer

en: Revert Photo
gl: Reverter foto

en: Revert to Original
gl: Reverter ao orixinal

en: Revert to original
gl: Reverter ao orixinal

en: Rotate
gl: Rotar

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
gl: Desfará todas as modificacións incluídas as de sesións anteriores.

en: Undo
gl: Desfacer
