ubuntu-ui-extras - en to lb translation catalogue (10 entries)

en: Crop
lb: Zouschneiden

en: Done
lb: Fäerdeg

en: Enhancing photo...
lb: Fotto gëtt verbessert …

en: Redo
lb: Widderhuelen

en: Revert Photo
lb: Fotto zerécksetzen

en: Revert to Original
lb: Original rëm hierstellen

en: Revert to original
lb: Original rëm hierstellen

en: Rotate
lb: Dréien

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
lb: Heimadder ginn all Ännerunge verworf, och déi vu vireschte Sëtzungen.

en: Undo
lb: Réckgängeg
