ubuntu-ui-extras - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Crop
lv: Kadrēt

en: Done
lv: Pabeigts

en: Enhancing photo...
lv: Uzlabo fotogrāfiju...

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Revert Photo
lv: Atjaunot fotogrāfiju

en: Revert to Original
lv: Atjaunot uz oriģinālu

en: Revert to original
lv: Atjaunot uz oriģinālu

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
lv: Tas atsauks visus rediģējumus, tai skaitā iepriekšējā sesijā veiktos.

en: Undo
lv: Atsaukt
