ubuntu-ui-extras - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Crop
nb: Beskjær

en: Done
nb: Ferdig

en: Enhancing photo...
nb: Forbedrer bilde …

en: Redo
nb: Gjør om

en: Revert Photo
nb: Tilbakestill bilde

en: Revert to Original
nb: Forkast endringer

en: Revert to original
nb: Forkast endringer

en: Rotate
nb: Roter

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
nb: Dette tilbakestiller alle endringer, inkludert endringer fra tidligere økter.

en: Undo
nb: Angre
