ubuntu-ui-extras - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Crop
pt: Cortar

en: Done
pt: Concluído

en: Enhancing photo...
pt: Melhorando foto...

en: Redo
pt: Refazer

en: Revert Photo
pt: Reverter foto

en: Revert to Original
pt: Reverter para o original

en: Revert to original
pt: Reverter para a original

en: Rotate
pt: Rodar

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
pt: Isto vai desfazer todas as edições, incluíndo as de sessões anteriores.

en: Undo
pt: Desfazer
