ubuntu-ui-extras - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Crop
pt_BR: Cortar

en: Done
pt_BR: Pronto

en: Enhancing photo...
pt_BR: Aprimorando imagem . . .

en: Redo
pt_BR: Refazer

en: Revert Photo
pt_BR: Reverter foto

en: Revert to Original
pt_BR: Reverter para o original

en: Revert to original
pt_BR: Reverter para o original

en: Rotate
pt_BR: Rotacionar

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
pt_BR: Isto irá desfazer todas as edições, incluindo aquelas das sessões anteriores.

en: Undo
pt_BR: Desfazer
