ubuntu-ui-extras - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Crop
sl: Obreži

en: Done
sl: Končano

en: Enhancing photo...
sl: Izboljševanje fotografije ...

en: Redo
sl: Ponovno uveljavi

en: Revert Photo
sl: Povrni fotografijo

en: Revert to Original
sl: Povrni na izvirnik

en: Revert to original
sl: Povrni na izvirnik

en: Rotate
sl: Zavrti

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sl: To bo razveljavilo vsa urejanja, vključno s tistimi iz prejšnjih sej.

en: Undo
sl: Razveljavi
