ubuntu-ui-extras - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Crop
sq: Preje

en: Done
sq: U Bë

en: Enhancing photo...
sq: Duke rregulluar foton...

en: Redo
sq: Ribëje

en: Revert Photo
sq: Rikthe Foton

en: Revert to Original
sq: Riktheje tek Origjinalja

en: Revert to original
sq: Riktheje tek origjinalja

en: Rotate
sq: Rrotullo

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sq: Kjo do ti zhbëjë të gjitha modifikimet, duke përfshirë ato nga seksione të mëparshme.

en: Undo
sq: Zhbëje
