ubuntu-ui-extras - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Crop
sv: Beskär

en: Done
sv: Klar

en: Enhancing photo...
sv: Förbättra foto...

en: Redo
sv: Gör om

en: Revert Photo
sv: Återställ foto

en: Revert to Original
sv: Återgå till original

en: Revert to original
sv: Återgå till original

en: Rotate
sv: Rotera

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sv: Detta kommer ångra alla redigeringar, inklusive de från tidigare sessioner.

en: Undo
sv: Ångra
