unity - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Skip intro
bg: Пропусни интрото

en: Right edge
bg: Десен край

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
bg: Опитайте се да приплъзнете пръста си от десния край към левия, за да отключите телефона

en: Top edge
bg: Горен край

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
bg: Опитайте се да приплъзнете пръста си от горния край към долния, за да получите достъп до индикаторите

en: Close
bg: Затвори

en: Swipe up again to close the settings screen
bg: Отново приплъзнете пръста си нагоре за да затворите екрана с настройките

en: Left edge
bg: Ляв край

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
bg: Приплъзнете пръста си от левия край към десния, за да отворите стартера за бърз достъп до приложенията

en: Well done
bg: Великолепно

en: Emergency Call
bg: Спешно повикване

en: Search
bg: Търсене

en: Less...
bg: По-малко...

en: Rate this
bg: Оценете това

en: Add a review
bg: Добави отзив

en: Send
bg: Изпрати

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Type or say a command
bg: Въведете или кажете команда

en: Loading. Please Wait...
bg: Зарежда се. Моля, почакайте...

en: Speak Now...
bg: Говорете сега...

en: Speaking...
bg: Говорете...

en: Show password
bg: Покажи паролата
