unity - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Pin shortcut
el: Καρφίτσωμα συντόμευσης

en: Unpin shortcut
el: Ξεκαρφίτσωμα συντόμευσης

en: Power off
el: Τερματισμός

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Skip intro
el: Παράλειψη εισαγωγής

en: Right edge
el: Δεξί άκρο

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
el: Σύρετε από το δεξί άκρο για ξεκλείδωμα του τηλεφώνου

en: Top edge
el: Πάνω άκρο

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
el: Σύρετε από το πάνω άκρο για πρόσβαση στις ρυθμίσεις

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Swipe up again to close the settings screen
el: Σύρετε προς τα επάνω για κλείσιμο των ρυθμίσεων

en: Left edge
el: Αριστερό άκρο

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
el: Σύρετε από τα αριστερό άκρο για εμφάνιση του εκκινητή για άμεση πρόσβαση στις εφαρμογές

en: Well done
el: Συγχαρητήρια

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
el: Πλέον γνωρίζετε τις χειρονομίες από τα άκρα και μπορείτε να ξεκινήσετε να χρησιμοποιείτε το τηλέφωνο<br><br>Αγγίξτε την οθόνη για να ξεκινήσετε

en: Emergency Call
el: Κλήση έκτακτης ανάγκης

en: See less
el: Λιγότερα

en: See all
el: Εμφάνιση όλων

en: Search
el: Αναζήτηση

en: More...
el: Περισσότερα...

en: Less...
el: Λιγότερα...

en: Rate this
el: Βαθμολογήστε το

en: Add a review
el: Προσθέστε την αξιολόγησή σας

en: Send
el: Αποστολή

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: Store
el: Κατάστημα

en: Favorites
el: Αγαπημένα

en: All
el: Όλα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Type or say a command
el: Πληκτρολογήστε ή πείτε μια εντολή

en: Loading. Please Wait...
el: Γίνεται φόρτωση. Παρακαλώ περιμένετε...

en: Speak Now...
el: Μιλήστε τώρα...

en: Speaking...
el: Ομιλία...

en: Show password
el: Εμφάνιση κωδικού

en: Tap to return to call...
el: Πατήστε για να γυρίσετε στην κλήση...

en: Conference
el: Συνδιάσκεψη

en: In queue…
el: Στην ουρά...

en: Downloading
el: Λήψη σε εξέλιξη

en: Paused, tap to resume
el: Σταματημένο, αγγίξτε για συνέχιση

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed, tap to retry
el: Αποτυχία, πατήστε για να ξαναπροσπαθήσετε

en: Unlock SIM
el: Ξεκλείδωμα SIM

en: Roaming
el: Περιαγωγή
