unity - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: Password:
gl: Contrasinal :

en: Pin shortcut
gl: Fixar o atallo

en: Unpin shortcut
gl: Eliminar o atallo

en: Device Locked
gl: Dispositivo bloqueado

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
gl: Bloqueouse o dispositivo polos intentos fallidos da frase secreta.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
gl: Bloqueouse o dispositivo polos intentos fallidos da clave.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
gl[0]: Agarde %1 minuto e ténteo de novo…
gl[1]: Agarde %1 minutos e ténteo de novo…

en: Log out
gl: Saír da sesión

en: Are you sure you want to log out?
gl: Está seguro de querer pechar a sesión?

en: No
gl: Non

en: Yes
gl: Si

en: Shut down
gl: Apagar

en: Are you sure you want to shut down?
gl: Está seguro de querer apagar?

en: Reboot
gl: Reiniciar

en: Are you sure you want to reboot?
gl: Está seguro de querer reiniciar?

en: Power
gl: Enerxía

en: Are you sure you would like
    to power off?
gl: Está seguro de querer apagar?

en: Power off
gl: Apagar

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Skip intro
gl: Saltar introdución

en: Right edge
gl: Bordo dereito

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
gl: Esvare o dedo desde o bordo dereito para desbloquear o teléfono

en: Top edge
gl: Bordo superior

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
gl: Esvare o dedo desde o bordo superior para acceder aos indicadores.

en: Close
gl: Pechar

en: Swipe up again to close the settings screen
gl: Esvare o dedo de novo cara a arriba para pechar os axustes

en: Left edge
gl: Bordo esquerdo

en: Swipe from the left to reveal the launcher for quick access to apps
gl: Esvare o dedo desde a esquerda para mostrar o iniciador rápido dos aplicativos

en: Well done
gl: Ben feito!

en: You have now mastered the edge gestures and can start using the phone<br><br>Tap on the screen to start
gl: Agora xa domina os xestos dos bordos e pode comezar a usar o teléfono<br><br>Toque na pantalla para comezar

en: Emergency Call
gl: Chamada de emerxencia

en: OK
gl: Aceptar

en: See less
gl: Ver menos

en: See all
gl: Ver todo

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Remove from Favorites
gl: Eliminar dos favoritos

en: Add to Favorites
gl: Engadir aos favoritos

en: More...
gl: Máis…

en: Less...
gl: Menos...

en: Rate this
gl: Valore isto

en: Add a review
gl: Engadir unha opinión

en: Send
gl: Enviar

en: Pull to refresh…
gl: Tirar para actualizar...

en: Release to refresh…
gl: Soltar para actualizar

en: Manage Scopes
gl: Xestionar os Ámbitos

en: Done
gl: Feito

en: Store
gl: Tenda

en: Favorites
gl: Favoritos

en: All
gl: Todos

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Type or say a command
gl: Escriba ou diga unha orde

en: Loading. Please Wait...
gl: Cargando, agarde…

en: Speak Now...
gl: Fale agora…

en: Speaking...
gl: Falando…

en: Show password
gl: Mostrar contrasinal

en: Tap to return to call...
gl: Toque para volver a chamar...

en: Conference
gl: Conferencia

en: Nothing is playing
gl: Non hai nada en reprodución

en: In queue…
gl: Na cola...

en: Downloading
gl: Descargando

en: Paused, tap to resume
gl: Detido, toque para continuar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Finished
gl: Rematado

en: Failed, tap to retry
gl: Fallou, toque para reintentar

en: Unlock SIM
gl: Desbloquear a SIM

en: Roaming
gl: Itinerancia

en: Enter passphrase
gl: Introduza a frase secreta

en: Sorry, incorrect passphrase
gl: Sentímolo a frase é incorrecta

en: Please re-enter
gl: Introducir de novo

en: Enter passcode
gl: Introduza a clave

en: Sorry, incorrect passcode
gl: Sentímolo, a clave é incorrecta

en: Enter %1
gl: Introducir %1

en: Sorry, incorrect %1
gl: Sentímolo, %1 non coincide

en: Sorry, incorrect passphrase.
gl: Sentímolo a frase é incorrecta.

en: Sorry, incorrect passcode.
gl: Sentímolo, a clave é incorrecta.

en: This will be your last attempt.
gl: Este será o seu último intento.

en: If passphrase is entered incorrectly, your phone will conduct a factory reset and all personal data will be deleted.
gl: Se a frase de paso introducida é incorrecta, o teléfono restabelecerá os valores de fábrica e perderá todos os datos persoais.

en: If passcode is entered incorrectly, your phone will conduct a factory reset and all personal data will be deleted.
gl: Se a clave introducida é incorrecta, o teléfono restabelecerá os valores de fábrica e perderá todos os datos persoais.
