unity8 - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Close
lo: ປິດ

en: Well done
lo: ດີຫຼາຍ

en: Search
lo: ຊອກຫາ

en: Send
lo: ສົ່ງ

en: Confirm
lo: ຢືນຢັນ

en: Speak Now...
lo: ເວົ້າໂລດ

en: Speaking...
lo: ກໍາລັງເວົ້າ
