unity - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Password:
lv: Parole:

en: Log out
lv: Iziet

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: Shut down
lv: Izslēgt

en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Power
lv: Barošana

en: Power off
lv: Izslēgt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Skip intro
lv: Izlaist Intro

en: Right edge
lv: Labā mala

en: Try swiping from the right edge to unlock the phone
lv: Mēģiniet iesvelt no labās malas, lai atbloķētu tālruni

en: Top edge
lv: Augšējā mala

en: Try swiping from the top edge to access the indicators
lv: Mēģiniet iesvelt no augšējās malas, lai piekļūt pie indikatoriem

en: Close
lv: Aizvērt

en: Left edge
lv: Kreisā mala

en: Well done
lv: Ļoti labi!

en: Emergency Call
lv: Neatliekamās Palīdzības zvans

en: OK
lv: LABI

en: See less
lv: Redzēt mazāk

en: See all
lv: Skatīt visus

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Remove from Favorites
lv: Izņemt no izlases

en: Add to Favorites
lv: Pievienot izlasei

en: More...
lv: Vairāk...

en: Less...
lv: Mazāk...

en: Rate this
lv: Novērtēt šo

en: Add a review
lv: Komentēt

en: Send
lv: Sūtīt

en: Done
lv: Pabeigts

en: Store
lv: Veikals

en: Favorites
lv: Iecienītās

en: All
lv: Visi

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Type or say a command
lv: Ievadiet vai pasakiet komandu

en: Loading. Please Wait...
lv: Ladejas. Ludzu Uzgaidiet...

en: Speak Now...
lv: Runajiet Tagad

en: Speaking...
lv: Runa...

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Conference
lv: Konference

en: In queue…
lv: Sarakstā...

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Failed, tap to retry
lv: Neizdevās, spiest lai mēģināt vēlreiz

en: Unlock SIM
lv: Atbloķēt SIM

en: Roaming
lv: Viesabonēšana

en: This will be your last attempt.
lv: Šīs būs jūs pēdējais mēģinājums.
