unity - en to nl translation catalogue (189 entries)

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pin shortcut
nl: Snelkoppeling vastzetten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Unpin shortcut
nl: Snelkoppeling losmaken

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
nl: Afmelden

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet u zeker dat u zich wilt afmelden?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
nl: Vergrendelen

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
nl: Afmelden

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
nl: Opnieuw opstarten

en: Are you sure you want to reboot?
nl: Weet u zeker dat u het apparaat opnieuw wilt starten?

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
nl: Uitschakelen/Opnieuw starten

en: Are you sure you would like
    to power off?
nl: Weet u zeker dat u het apparaat
    wilt uitschakelen?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
nl: Uitschakelen

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
nl: Opnieuw opstarten

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Takes a screenshot.
nl: Maakt een schermafdruk.

en: Takes a screenshot of a window.
nl: Maakt een schermafdruk van een venster.

en: Super + Space
nl: Super + Spatiebalk

en: Switches to next keyboard layout.
nl: Schakelt naar volgende toetsenbordindeling.

en: Super + Shift + Space
nl: Super + Shift + Spatiebalk

en: Switches to previous keyboard layout.
nl: Schakelt naar vorige toetsenbordindeling.

en: Launcher
nl: De Starter

en: Super (Hold)
nl: Super (Vasthouden)

en: Opens the launcher, displays shortcuts.
nl: Opent de Starter; toont sneltoetsen.

en: Opens launcher keyboard navigation mode.
nl: Opent toetsenbordnavigatiemodus van Starter.

en: Switches applications via the launcher.
nl: Wisselt toepassingen via de Starter.

en: Super + 0 to 9
nl: Super + 0 tot 9

en: Same as clicking on a launcher icon.
nl: Hetzelfde als klikken op een pictogram in de Starter.

en: Super (Tap)
nl: Super (Tikken)

en: Opens the Scopes home.
nl: Opent Scopes-startpagina.

en: Switching
nl: Wisselen

en: Switches between applications.
nl: Wisselt tussen toepassingen.

en: Opens the desktop spread.
nl: Opent bureaubladspreiding.

en: Cursor Left or Right
nl: Pijltoets links of rechts

en: Moves the focus.
nl: Verplaatst de focus.

en: Windows
nl: Vensters

en: Minimizes all windows.
nl: Minimaliseert alle vensters.

en: Ctrl + Super + Up
nl: Ctrl + Super + Pijl omhoog

en: Maximizes the current window.
nl: Maximaliseert het huidige venster.

en: Ctrl + Super + Down
nl: Ctrl + Super + Pijl omlaag

en: Minimizes or restores the current window.
nl: Maximaliseert of herstelt het huidige venster.

en: Ctrl + Super + Left or Right
nl: Ctrl + Super + Pijl links of rechts

en: Semi-maximizes the current window.
nl: Plaatst het venster links of rechts.

en: Closes the current window.
nl: Sluit het huidige venster.

en: Return to Call
nl: Teruggaan naar gesprek

en: Emergency Call
nl: Noodoproep

en: OK
nl: Ok

en: Apps may have unsaved data:
nl: Er zouden toepassingen kunnen zijn met niet-opgeslagen gegevens:

[ctx: Re-dock means connect the device again to an external screen/mouse/keyboard]
en: Re-dock, save your work and close these apps to continue.
nl: Zet uw apparaat weer in het dok, sla uw werk op en sluit deze toepassingen alvorens door te gaan.

en: Or force close now (unsaved data will be lost).
nl: Of sluit nu geforceerd af (niet-opgeslagen gegevens zullen verloren gaan).

en: OK, I will reconnect
nl: Ok, ik zal opnieuw verbinden

en: Reconnect now!
nl: Verbind nu opnieuw!

en: Close all
nl: Alles sluiten

en: Preview Share Item
nl: Voorbeeld van share-item

en: Your device is now connected to an external display. Use this screen as a touch pad to interact with the pointer.
nl: Uw apparaat is nu verbonden met een extern beeldscherm. Gebruik dit scherm als een touchpad om de aanwijzer te bedienen.

[ctx: Button: Open the Ubuntu Store]
en: Store
nl: Winkel

[ctx: Button: Start a search in the current dash scope]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Button: Show the current dash scope settings]
en: Settings
nl: Instellingen

en: Remove from Favorites
nl: Verwijderen uit favorieten

en: Add to Favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Refine your results
nl: Resultaten verfijnen

en: Reset
nl: Herstellen

en: Show less
nl: Minder weergeven

en: Show all
nl: Alles weergeven

[ctx: Label: Hint for dash search line edit]
en: Search
nl: Zoeken

en: Recent Searches
nl: Recente zoekopdrachten

en: Clear All
nl: Alles wissen

en: More...
nl: Meer…

en: Less...
nl: Minder…

en: Send
nl: Versturen

en: Rate this
nl: Beoordeel dit

en: Add a review
nl: Voeg recensie toe

en: Pull to refresh…
nl: Trekken om te verversen…

en: Release to refresh…
nl: Loslaten om te verversen…

en: Enable location data
nl: Locatiegegevens inschakelen

en: Manage
nl: Beheren

en: Home
nl: Startpagina

en: Also installed
nl: Ook geïnstalleerd

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Device Locked
nl: Apparaat vergrendeld

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
nl: U werd de toegang geweigerd omdat u te vaak een onjuiste wachtwoordzin heeft ingevoerd.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
nl: U werd de toegang geweigerd omdat u te vaak een onjuiste toegangscode heeft ingevoerd.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
nl[0]: Wacht a.u.b. %1 minuut en probeer het dan opnieuw…
nl[1]: Wacht a.u.b. %1 minuten en probeer het dan opnieuw…

en: Try again
nl: Probeer het opnieuw

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: Passcode
nl: Toegangscode

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Log In
nl: Aanmelden

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Select desktop environment
nl: Bureaubladomgeving selecteren

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Tap to return to call...
nl: Tik om terug te gaan naar gesprek…

en: Conference
nl: Groepsgesprek

en: Nothing is playing
nl: Er wordt niets afgespeeld

en: %1 hour | %1 hours
nl[0]: %1 uur
nl[1]: %1 uur

en: %1 minute | %1 minutes
nl[0]: %1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

en: 0 seconds
nl: 0 seconden

note: Translators: String like "1 hour, 2 minutes, 3 seconds remaining"
en: %1 remaining
nl: %1 resterend

en: In queue…
nl: In wachtrij…

en: Downloading
nl: Aan het downloaden

en: Paused, tap to resume
nl: Gepauzeerd, tik om te hervatten

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Finished
nl: Klaar

en: Failed, tap to retry
nl: Mislukt, tik om het opnieuw te proberen

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
nl: Versturen

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
nl: Terugbellen

en: Drag using 3 fingers any application from one window to the other
nl: Een toepassing met 3 vingers slepen van het ene venster naar het andere

en: Long swipe from the left edge to open the Today scope
nl: Lang vanaf de linkerkant vegen om de Vandaag-scope te openen

en: Short swipe from the left edge to open the launcher
nl: Veeg kort vanaf de linkerrand om de Starter te openen

en: Push your mouse against the right edge to view your open apps
nl: Duw uw muis tegen de rechterrand om geopende apps te zien

en: Swipe from the right edge to view your open apps
nl: Veeg vanaf de rechterrand om geopende apps te zien

en: Swipe from the top edge to access notifications and quick settings
nl: Veeg van de bovenrand om toegang te krijgen tot notificaties en snelle instellingen

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
nl: Terug

en: Language
nl: Taal

en: Next
nl: Volgende

en: Select Keyboard
nl: Toetsenbord selecteren

en: Keyboard language
nl: Taal toetsenbord

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Skip
nl: Overslaan

en: Connect to Wi‑Fi
nl: Verbinden met Wifi

en: Connected
nl: Verbonden

en: Available Wi-Fi networks
nl: Beschikbare wifi-netwerken

en: No available Wi-Fi networks
nl: Geen wifi-netwerken beschikbaar

en: Location Services
nl: Locatie Diensten

en: Use GPS, Wi-Fi hotspots and mobile network anonymously to detect location (recommended)
nl: Maak anoniem gebruik van GPS, wifi-hotspots en het mobiele netwerk om uw locatie te bepalen (aanbevolen)

en: By selecting this option you agree to the Nokia HERE %1.
nl: Door deze optie te selecteren gaat u akkoord met de Nokia HERE %1.

[ctx: part of: Nokia HERE terms and conditions]
en: terms and conditions
nl: voorwaarden voor gebruik

en: GPS only
nl: Alleen GPS

en: Don't use my location
nl: Mijn locatie niet gebruiken

en: You can change it later in System Settings.
nl: U kunt het later aanpassen in Systeeminstellingen

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: Enter your city
nl: Uw stad invoeren

en: Personalize Your Device
nl: Uw apparaat personaliseren

en: Preferred Name
nl: Gebruikersnaam

en: Lock Screen
nl: Schermvergrendeling

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create new password
nl: Een nieuw wachtwoord aanmaken

[ctx: Label: Type of security method]
en: Create passcode (numbers only)
nl: Toegangscode (alleen nummers) aanmaken

[ctx: Label: Type of security method]
en: No lock code
nl: Geen vergrendelcode

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Help Us Improve
nl: Help ons verbeteren

en: Improve system performance by sending us crashes and error reports.
nl: Verbeteren van systeemprestaties door ons crash- en foutrapportages te sturen

en: Privacy policy
nl: Privacybeleid

en: Update Device
nl: Apparaat bijwerken

en: There is a system update available and ready to install. Afterwards, the device will automatically restart.
nl: Er is een systeemupdate beschikbaar en klaar om geïnstalleerd te worden. Daarna zal het apparaat automatisch opnieuw starten.

[ctx: string identifying name of the update]
en: Ubuntu system
nl: Ubuntu-systeem

[ctx: version of the system update]
en: Version %1
nl: Versie %1

en: This could take a few minutes...
nl: Dit kan enkele minuten duren…

en: Install and restart now
nl: Nu installeren en herstarten

en: Welcome to Ubuntu
nl: Welkom bij Ubuntu

en: You are ready to use your device now
nl: U bent klaar om uw apparaat te gebruiken

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Your device uses positioning technologies provided by HERE.
nl: Uw apparaat maakt gebruik van technologieën voor plaatsbepaling van HERE.

en: To provide you with positioning services and to improve their quality, HERE collects information about nearby cell towers and Wi-Fi hotspots around your current location whenever your position is being found.
nl: Om u plaatsbepalingsdiensten te leveren en deze te verbeteren, zal HERE informatie verzamelen over GSM-masten in de buurt en wifi-hotspots rond uw huidige locatie wanneer uw huidige positie gevonden is.

en: The information collected is used to analyze the service and to improve the use of service, but not to identify you personally.
nl: De informatie die wordt verzameld zal gebruikt worden om de dienst te analyseren en om het gebruik van de dienst te verbeteren, maar niet om u persoonlijk te identificeren.

en: By continuing, you agree to the HERE platform %1 and %2.
nl: Als u doorgaat, gaat u akkoord met het HERE platform %1 en %2

en: Service Terms
nl: Dienstvoorwaarden

en: Confirm passcode
nl: Toegangscode bevestigen

en: Incorrect passcode.
nl: Onjuiste toegangscode

[ctx: Enter the passcode again]
en: Please re-enter.
nl: Voer uw PIN opnieuw in.

en: Lock Screen Passcode
nl: Toegangscodecode schermvergrendeling

en: Enter 4 numbers to setup your passcode
nl: Voer 4 cijfers is om uw toegangscode in te stellen

en: Choose passcode
nl: Kies een toegangscode

en: Passcode too short
nl: Toegangscode te kort

en: Passcodes match
nl: Toegangscodes komen overeen

en: Passcodes do not match
nl: Toegangscodes komen noet overeen

en: Passcode must be 4 characters long
nl: Toegangscode moet 4 tekens lang zijn

en: Lock Screen Password
nl: Wachtwoord schermvergrendeling

en: Enter at least 8 characters
nl: Voer tenminste 8 tekens in

en: Choose password
nl: Kies een wachtwoord

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: No SIM card installed
nl: Geen SIM-kaart geïnstalleerd

en: SIM card added
nl: SIM-kaart toegevoegd

en: You must restart the device to access the mobile network.
nl: U dient het apparaat opnieuw te starten om toegang te krijgen tot het mobiele netwerk

en: Restart
nl: Herstarten

en: You won’t be able to make calls or use text messaging without a SIM.
nl: U kunt niet bellen of sms'en zonder een SIM-kaart.

en: To proceed with no SIM tap Skip.
nl: Tik op Overslaan om door te gaan zonder SIM-kaart.

en: Password too short
nl: Wachtwoord te kort

en: Passwords match
nl: Wachtwoorden komen overeen

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Strong password
nl: Sterk wachtwoord

en: Fair password
nl: Redelijk wachtwoord

en: Weak password
nl: Zwak wachtwoord

en: Very weak password
nl: Zeer zwak wachtwoord
