cinnamon-control-center-2.0 trunk - en to uz translation catalogue (7 entries)

en: _Import
uz: _Импорт

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
uz: Ҳамма файллар

note: TRANSLATORS: AP type
en: Unknown
uz: Номаълум

en: Layout
uz: Тугмалар тартиби

en: Default
uz: Андоза

en: Help
uz: Ёрдам

en: Disabled
uz: Ўчирилган
