linuxmint - en to xh translation catalogue (46 entries)

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Home
xh: Ekhaya

en: Search
xh: Khangela

en: Print version
xh: Inguqulelo yoshicilelo

en: Main Menu
xh: Imenyu eyintloko

en: Close
xh: Vala

en: _New Menu
xh: i-Menu entsha

en: Copy
xh: Kopa

en: Paste
xh: Ncamathisela

en: Configure...
xh: qinisekisa unxibelelwano

en: Show Text
xh: veza okubhaliweyo

en: Hide Text
xh: fihla okubhaliweyo

en: Remove this desklet
xh: Susa le disklet

en: Are you sure you want to remove workspace "%s"?
xh: Uqinisekile uba uyafuna ukususa lendawo usebenza kuyo"%s"?

en: Execution time (ms):
xh: Ixhesha lokuvula

en: Loaded successfully
xh: ivuleke ngempumelelo

en: Please contact the developer.
xh: Uyacelwa unxulumelane nomqambi.

en: System Information
xh: inkcazelo nge system

en: No
xh: Hayi

en: Yes
xh: Ewe

en: OK
xh: Kulungile

en: Select position of new panel. Esc to cancel.
xh: khetha indawo ezobakuyo i panel entsha. cofa u Esc ukuze ushiye oku.

en: Select new position of panel. Esc to cancel.
xh: khetha indawo ezobakuyo i-panel entsha. Cinezela u Esc ukuze ushiye oku.

note: settings-example@cinnamon.org->settings-schema.json->section1->title
en: Panel settings
xh: Useto lwepanel

en: Remove
xh: Susa

en: Troubleshoot
xh: Gocagaca okungalunganga

en: Restart Cinnamon
xh: Qalela u-Cinnamon

en: Retry
xh: Phinda uzame

en: Connect to...
xh: qhakamshelana no...

en: Restore
xh: bu

en: Minimize
xh: Nciphisa

en: Maximize
xh: Yenza nkulu

en: Move to left workspace
xh: yisa i-workspace ekhohlo

en: Move to right workspace
xh: yisa i-workspace ekunene

en: Visible on all workspaces
xh: ivelile kuzo zonke indawo zokisebenzela

en: Move to a new workspace
xh: yiya kwindawo yokisebenzela entsha

en: Move to monitor %d
xh: hambisa i monitor %d

en: Only on this workspace
xh: kulena yodwa indawo yokusebenzela

en: Universal Access Settings
xh: Useto olufikeleleka kwizwe lonke

en: High Contrast
xh: uthelekiso oliphezulu (malunga nokukhanya)

en: Large Text
xh: amagama amakhulu

en: Date and Time Settings
xh: useto lwexesha

en: Inhibit applet
xh: suyivumela i applet

note: notifications@cinnamon.org->metadata.json->name
en: Notifications
xh: Izaziso

en: Open
xh: Vula

en: Themes
xh: Umxholo
