linuxmint - en to ia translation catalogue (14 entries)

en: %s Account
ia: Conto de %s

en: <b>%s</b> removed
ia: <b>%s</b> removite

en: About
ia: Re

en: Accounts
ia: Contos

en: Connect to your data in the cloud
ia: Connecte te a tu datos in le nube

en: Error removing account
ia: Error al remotion del conto

en: google;facebook;twitter;yahoo;web;online;chat;calendar;mail;contact;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;account;
ia: google;facebook;twitter;yahoo;web;in linea;chat;calendario;posta;contacto;owncloud;kerberos;imap;smtp;pocket;readitlater;conto;

en: No internet connection - connect to set up new online accounts
ia: Nulle connexion a internet - connecte pro configurar nove contos in linea

en: Online Account
ia: Conto in linea

en: Online Accounts
ia: Contos in linea

en: Providers
ia: Fornitores

en: Quit
ia: Quitar

en: Remove Account
ia: Remover conto

en: Undo
ia: Disfacer
