gui-ufw - en to se translation catalogue (11 entries)

en: From:
se: Sáddejeaddji:

en: To:
se: Vuostáiváldi:

en: Add
se: Lasit

en: Remove
se: Váldde eret

en: Advanced
se: Viiddiduvvon

note: Listening Report
en: Protocol
se: Protokolla

en: Port
se: Verrát

en: Address
se: Čujuhus

en: _File
se: _Fiila

en: _Edit
se: _Doaimmat

en: _Help
se: _Veahkki
