gui-ufw - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Firewall Configuration
bg: Конфигуриране на защитна стена

en: An easy way to configure your firewall
bg: Най-лесният начин да конфигурирате вашата защитна стена

en: Games;Action;
bg: Игри;Екшън;

en: Games;Strategy;
bg: Игри;Стратегии;

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
bg: Стратегическа игра от Blizzard Entertainment

en: Network;
bg: Мрежа;

en: A competitive FPS based on ioquake3/id tech 3 engine
bg: Конкурентен шутър от първо лице базиран на ioquake3/id tech 3

en: A space warfare game
bg: Игра на тема война в космоса

en: Conquest Metaserver
bg: Conquest метасървър

en: Network;Audio Video;Audio;
bg: Мрежа;Аудио и видео;Аудио;

en: Network;Services;
bg: Мрежа;Сервизи;

en: A FPS from Monolith Productions
bg: Шутър от първо лице от Monolith Productions

en: Network games using DirectX 7 API
bg: Мрежови игри, използващи DirectX 7 API

en: Network games using DirectX 8 API
bg: Мрежови игри, използващи DirectX 8 API

en: An enhanced version of Duke Nukem 3D
bg: Подобрена версия на Duke Nukem 3D

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
bg: Фентъзи бойна игра от Blizzard Entertainment

en: Digital Audio Access Protocol
bg: Digital Audio Access Protocol (DAAP)

en: A turn-based strategy game from Firaxis Games
bg: Походова стратегическа игра от Firaxis Games

en: Sacred - port 2005
bg: Sacred - порт 2005

en: An open-source 3D RTS inspired by X-COM
bg: Триизмерна стратегия в реално време  с отворен код, вдъхновена от X-COM

en: A FPS by Splash Damage
bg: Шутър от първо лице от Splash Damage

en: A fantasy strategy game by 3DO
bg: Фентъзи стратегическа игра от 3DO

en: An enhanced version of Star Control II from 3DO
bg: Подобрена версия на Star Control II от 3DO

en: Games;Adventure;
bg: Игри;Приключенски;

en: Network;Geography;
bg: Мрежа;География;

en: LPD server
bg: LPD сървър

en: Allow
bg: Разрешаване

en: Deny
bg: Забраняване

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: Limit
bg: Ограничаване

en: In
bg: Входен

en: Out
bg: Навън

en: Log
bg: Дневник

en: Log All
bg: Записвай всички събития в дневника

en: Both
bg: И в двата

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: До:

en: Port
bg: Порт

en: <b>Listening Report</b>
bg: <b>Рапорт</b>

en: Add
bg: Добави

en: Remove
bg: Премахни

en: Preconfigured
bg: Предварително определено

en: Simple
bg: Просто

en: Rule number to insert
bg: Номер на правило за вмъкване

en: Advanced
bg: Разширено

en: Firewall
bg: Защитна стена

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Help
bg: _Помощ

en: <b>Firewall</b>
bg: <b>Защитна стена</b>

en: Add a rule...
bg: Добави правило...

en: Remove the selected rule(s)
bg: Премахни избраните правила

en: Protocol
bg: Протокол

en: Address
bg: Адрес

en: Application
bg: Приложение

en: Reset Firewall
bg: Нулирай Стената

en: Do you want to continue?
bg: Желаете ли да продължите?

en: Removed rules and reset firewall!
bg: Правилата са премахнати и защитната стена е върната в начално състояние

en: Anywhere
bg: Навсякъде

en:  on
bg:  на

en: All files
bg: Всички файлове
