gui-ufw - en to si translation catalogue (49 entries)

en: Firewall Configuration
si: ගිනිපවුරු සැකසුම්

en: An easy way to configure your firewall
si: ඔබේ ගිනිපවුර වෙනස්කිරීමට පහසු මගක්

en: Games;Action;
si: ක්‍රීඩා;සටන්;

en: Ubuntu One
si: උබුන්ටු එක

en: Nicotine
si: නිකොටින්

en: Network;Telephony;
si: ජාල;දුරකථන;

en: Skype - 23399
si: ස්කයිප් - 23399

en: VoIP client
si: VoIP සේවාදායක

en: Transmission
si: සම්ප්‍රේෂණය

en: Allow
si: ඉඩදෙන්න

en: Deny
si: තහනම් කරන්න

en: Reject
si: ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

en: Limit
si: සීමාව

en: In
si: ඇතුලත්

en: Out
si: පිටත

en: Log
si: ලොගුව

en: Log All
si: සියල්ලටම ලොග් වෙන්න

en: Both
si: දෙකම

en: From:
si: යවන්නා:

en: To:
si: වෙත:

en: Port
si: පේනුව

en: Off
si: නවත්වන්න

en: Low
si: අඩු

en: Medium
si: මධ්‍යම

en: High
si: ඉහල

en: Full
si: සම්පූර්ණ

en: <b>Listening Report</b>
si: <b>ඇහුම්කම් දීමේ වාර්තාව</b>

en: Add
si: එකතු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Preconfigured
si: කලින් සකසන ලද

en: Simple
si: සරල

en: Rule number to insert
si: නීති අංකය ඇතුලත් කිරීමට

en: Advanced
si: සංකීර්ණ

en: Firewall
si: ගිනි වැට

en: _File
si: _ගොනුව

en: _Edit
si: _සංස්කරණය

en: _Help
si: _උදවු

en: <b>Firewall</b>
si: <b>ගිනි වැට </b>

en: Add a rule...
si: නීතියක් එකතු කරන්න..

en: Remove the selected rule(s)
si: තෝරන ලද නීති(ය) ඉවත් කරන්න

en: About Gufw Firewall
si: Gufw ගිනිපවුර පිළිබද

en: Protocol
si: තීතිමාලාව

en: Address
si: ලිපිනය

en: Application
si: යෙදුම

en: Reset Firewall
si: ගිනි වැට නැවත පිහිටුවන්න

en: Do you want to continue?
si: ඔබට තවදුරටත් කරගෙන යාමට අවශ්‍යද?

en: Removed rules and reset firewall!
si: නීති ඉවත් කර ගිනි වැට නැවත පිහිටුවන්න

en: Anywhere
si: කොතැන වුවත්

en:  on
si:  ආරම්භ කරන්න
