unity8 - en to ckb translation catalogue (5 entries)

en: Emergency Call
ckb: هێڵی فریاگوزاری

en: Send
ckb: ناردن

en: Rate this
ckb: پلە دابنی بۆی

en: Add a review
ckb: پێداچوونەوە زۆر بکە

en: Show password
ckb: تێپەڕەوشە پیشان بدە
