unity8 - en to ku translation catalogue (60 entries)

en: Password:
ku: Şîfre:

en: Username
ku: Navê bikarhêner

en: Failed to authenticate
ku: Rastandina nasnavê bi ser neket

en: Invalid password, please try again
ku: Nasnavê bê derbazdar, ji kerema xwere dibare bike

en: Log In
ku: Têketin

en: Retry
ku: Dîsa Biceribîne

en: Login
ku: Têkevê

en: Guest Session
ku: Danişîna Mêvanî

en: Pin shortcut
ku: Kurteriyê pêveke

en: Quit
ku: Derkeve

en: Unpin shortcut
ku: Derzîdanka kurteriyê rake

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
ku: Derkeve

en: Are you sure you want to log out?
ku: Ji dil dixwazî derkevî?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
ku: Qufl Bike

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
ku: Derkeve

en: Cancel
ku: Betal bike

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
ku: Ji nû ve dest pê bike

en: Are you sure you want to reboot?
ku: Ji dil dixwazî bidî destpêkirin?

en: No
ku: Na

en: Yes
ku: Erê

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
ku: Hêz

en: Are you sure you would like
    to power off?
ku: Ji dil dixwazî
    kompîturê bigirî?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
ku: Bigire

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
ku: Nûdestpêbike

en: Keyboard Shortcuts
ku: Kurteriyên Klavyeyê

en: Launcher
ku: Destpêker

en: Switching
ku: Derbasbûn

en: Cursor Left or Right
ku: Rast anjî çep bigerîne

en: Windows
ku: Pencere(Windows)

en: Emergency Call
ku: Lêgerîna Lezgîn

en: OK
ku: BAŞ E

en: Close all
ku: Hemû yan bigire

[ctx: Button: Open the Ubuntu Store]
en: Store
ku: Firoşgeh

[ctx: Button: Start a search in the current dash scope]
en: Search
ku: Lê bigere :

[ctx: Button: Show the current dash scope settings]
en: Settings
ku: Mîheng

en: Remove from Favorites
ku: Ji nav Bijareyan rake

en: Add to Favorites
ku: Li Bijareyan zêde bike

en: Reset
ku: Ji nû dest pê bike

[ctx: Label: Hint for dash search line edit]
en: Search
ku: Lê bigere :

en: Recent Searches
ku: Lêgerînên dawiyê

en: Clear All
ku: Tevî Paqij Bike

en: More...
ku: Zêdetir...

en: Less...
ku: Hindiktir...

en: Send
ku: Bişîne

en: Rate this
ku: Deng bidê

en: Add a review
ku: Binirxîne

en: Home
ku: Mal

en: Unlock
ku: Qufilê rake

en: Try again
ku: Dîsa biceribîne

en: Passphrase
ku: Hevoka şîfreyê

en: Select desktop environment
ku: Derdora sermaseyê hilbijêre

en: Show password
ku: Şîfreyê nîşan bide

en: Tap to return to call...
ku: Ji bo vegerî lêgerînê bipelîne...

en: Conference
ku: Konferans

en: In queue…
ku: Li bendê ye...

en: Downloading
ku: Jêbar dibe...

en: Paused, tap to resume
ku: Hat rawestandin, ji bo dewam bike bipelîne

en: Canceled
ku: Hat betalkirin

en: Finished
ku: Qediya

en: Failed, tap to retry
ku: Bi ser neket, ji bo dewam bike bipelîne
