unity8 - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Emergency Call
lt: Pagalbos skambutis

en: More...
lt: Daugiau...

en: Less...
lt: Mažiau...

en: Send
lt: Siųsti

en: Rate this
lt: Įvertinkite tai

en: Add a review
lt: Pridėkite apžvalgą

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį
