unity - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: Password:
lv: Parole:

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Pin shortcut
lv: Piespraust īsceļu

en: Quit
lv: Iziet

en: Unpin shortcut
lv: Noņemt īsceļu

[ctx: Title: Lock/Log out dialog]
en: Log out
lv: Izrakstīties

en: Are you sure you want to log out?
lv: Vai tiešām vēlaties izrakstīties?

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
lv: Bloķēt

[ctx: Button: Log out from the system]
en: Log Out
lv: Izrakstīties

en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: Title: Reboot dialog]
en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Are you sure you want to reboot?
lv: Vai tiešām vēlaties pārstartēt?

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

[ctx: Title: Power off/Restart dialog]
en: Power
lv: Izslēgšana

en: Are you sure you would like
    to power off?
lv: Vai tiešām vēlaties
    izslēgt?

[ctx: Button: Power off the system]
en: Power off
lv: Izslēgt

[ctx: Button: Restart the system]
en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Return to Call
lv: Atgriezties pie zvana

en: Emergency Call
lv: Ārkārtas situācijas zvans

en: OK
lv: Labi

en: Preview Share Item
lv: Priekšskatīt koplietojuma vienumu

[ctx: Button: Open the Ubuntu Store]
en: Store
lv: Veikals

[ctx: Button: Start a search in the current dash scope]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Button: Show the current dash scope settings]
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Remove from Favorites
lv: Izņemt no izlases

en: Add to Favorites
lv: Pievienot izlasei

[ctx: Label: Hint for dash search line edit]
en: Search
lv: Meklēt

en: More...
lv: Vairāk...

en: Less...
lv: Mazāk...

en: Send
lv: Sūtīt

en: Rate this
lv: Novērtēt šo

en: Add a review
lv: Pievienot atsauksmi

en: Pull to refresh…
lv: Vilt, lai atsvaidzinātu...

en: Release to refresh…
lv: Atlaist, lai atsvaidzinātu...

en: Enable location data
lv: Ieslēgt atrašanās vietas datus

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Home
lv: Mājas

en: Also installed
lv: Arī instalēja

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Device Locked
lv: Ierīce bloķēta

en: You have been locked out due to too many failed passphrase attempts.
lv: Bloķēts, jo pārāk bieži kļūdaini ievadījāt paroli.

en: You have been locked out due to too many failed passcode attempts.
lv: Bloķēts, jo pārāk bieži kļūdaini ievadījāt piekļuves kodu.

en: Please wait %1 minute and then try again… | Please wait %1 minutes and then try again…
lv[0]: Lūdzu, uzgaidiet %1 minūti un tad mēģiniet vēlreiz...
lv[1]: Lūdzu, uzgaidiet %1 minūtes un tad mēģiniet vēlreiz...
lv[2]: Lūdzu, uzgaidiet %1 minūtes un tad mēģiniet vēlreiz...

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Tap to return to call...
lv: Uzsitiet, lai atzvanītu...

en: Conference
lv: Konference

en: Nothing is playing
lv: Nekas netiek atskaņots

en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

en: 0 seconds
lv: 0 sekunžu

note: Translators: String like "1 hour, 2 minutes, 3 seconds remaining"
en: %1 remaining
lv: Atlicis: %1

en: In queue…
lv: Rindā...

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Paused, tap to resume
lv: Pauzēts, uzsitiet, lai turpinātu

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Failed, tap to retry
lv: Neizdevās, uzsitiet, lai mēģinātu vēlreiz

[ctx: Button: Send a reply message]
en: Send
lv: Sūtīt

[ctx: Label: Hint in message indicator line edit]
en: Reply
lv: Atbildēt

[ctx: Button: Call back on phone]
en: Call back
lv: Atzvanīt

[ctx: Button: Go back one page in the Wizard]
en: Back
lv: Atpakaļ

en: Skip
lv: Izlaist

en: Connect to Wi‑Fi
lv: Savienoties ar Wi‑Fi

en: Terms & Conditions
lv: Nosacījumi

en: Confirm passcode
lv: Apstipriniet piekļuves kodu

en: Restart
lv: Pārstartēt
