unity8 - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Password:
mr: पासवर्ड:

[ctx: Button: Lock the system]
en: Lock
mr: लॉक करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: No
mr: नाही

en: Yes
mr: हो

[ctx: Button: Start a search in the current dash scope]
en: Search
mr: शोध

en: Remove from Favorites
mr: आवड पासून काढूण टाका

en: Add to Favorites
mr: आवड मध्ये जोडा

[ctx: Label: Hint for dash search line edit]
en: Search
mr: शोध

en: Send
mr: पाठवा

en: Add a review
mr: समीक्षा लिहा

en: Show password
mr: पासवर्ड दाखवा
