unity - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Password:
si: මුරපදය:

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Are you sure you want to reboot?
si: යළි පණගැන්වීම තහවුරු කරන්න

en: No
si: නැත

en: Yes
si: ඔව්

en: Are you sure you would like
    to power off?
si: පරිගණකය වසාදැමිම
    ඔබ තහවුරු කරන්නේද?

en: Emergency Call
si: හදිසි ඇමතුම

en: Send
si: යවන්න

en: Rate this
si: මෙය අගය කරන්න

en: Add a review
si: විචාරයක් ලියන්න

en: Show password
si: මුරපදය පෙන්වන්න

en: Restart
si: පරිගණකය යළි පණගන්වන්න
