unity - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Emergency Call
te: అత్యవసర పిలుపు

en: OK
te: సరే

en: More...
te: మరిన్ని...

en: Send
te: పంపు

en: Add a review
te: ఒక సమీక్షను వ్రాయండి

en: Show password
te: సంకేతపదాన్ని చూపించు

en: Downloading
te: దింపుకుంటున్నది

en: Canceled
te: రద్దుచేయబడింది

en: Finished
te: పూర్తయింది
