exaile - en to uk translation catalogue (386 entries)

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Failed to migrate from 0.2.14
uk: Не вдалося мігрувати з 0.2.14

en: Playback options
uk: Налаштування відтворення

en: Play the next track
uk: Відтворити наступну композицію

en: Play the previous track
uk: Відтворити попередню композицію

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Play
uk: Відтворити

en: Toggle Play or Pause
uk: Грати/Пауза

en: Stop playback after current track
uk: Зупинити відтворення після поточної доріжки

en: Query player
uk: Опитати програвача

en: Show a popup of the currently playing track
uk: Показувати зринаюче повідомлення про поточну композицію

en: Print the title of current track
uk: Показати назву поточної композиції

en: Print the album of current track
uk: Показати назву альбому поточної композиції

en: Print the artist of current track
uk: Показати ім'я виконавця поточної композиції

en: Print the length of current track
uk: Показати тривалість поточної композиції

en: Set rating for current song
uk: Оцінити поточний трек

en: Get rating for current song
uk: Запитати оцінку поточоного треку

en: Print the position inside the current track as time
uk: Показувати поточну позицію відтворювання у вигляді часу

en: Print the progress inside the current track as percentage
uk: Показувати поточну позицію відтворювання у процентному вигляді

en: Increases the volume by VOL%
uk: Збільшує гучність на VOL%

en: Decreases the volume by VOL%
uk: Зменшує гучність на VOL%

en: Print the current volume percentage
uk: Показувати поточний рівень гучності

en: Other options
uk: Інші параметри

en: Start new instance
uk: Завантажувати ще одну копію програми

en: Start minimized (to tray, if possible)
uk: Завантажувати згорнутим (до трею, якщо можливо)

en: Start in safe mode - sometimes useful when you're running into problems
uk: Завантажувати у безпечному режимі: може стати в нагоді, якщо виникають проблеми з модулями

note: development and debug options
en: Set data directory
uk: Визначити каталог даних

en: Show debugging output
uk: Показувати відлагоджувальне виведення

en: Enable debugging of xl.event. Generates LOTS of output
uk: Дозволити відлагоджування xl.event. Генерує ВЕЛИКУ кількість виведення

en: Filter event debug output
uk: Фільтрувати виведення відлагоджування подій

en: Reduce level of output
uk: Понизити рівень сигналу

en: Disable D-Bus support
uk: Вимкнути підтримку D-Bus

en: Disable HAL support.
uk: Вимкнути підтримку HAL

note: entire playlist
en: Entire Library
uk: Уся бібліотека

en: Random %d
uk: Випадковий %d

en: Rating > %d
uk: Рейтинг > %d

en: Exaile is not yet finished loading. Perhaps you should listen for the exaile_loaded signal?
uk: Завантаження Exaile ще не завершилося. Можливо, ви чуєте сигнал exaile_loaded?

en: You did not specify a location to save the db
uk: Ви не вказали місце для збереження бази даних

en: order must be a list or tuple
uk: порядок мусить бути списком або кортежем

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
uk: Vorbis -  відкритий формат для компресії цифрового звуку з втратами, котрий забезпечує дещо кращу якість відтворення і менші розміри аудіофайлів порівняно до формату MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
uk: FLAC - відкритий формат для компресії цифрового звуку без втрат якості.

en: Apple's proprietary lossy audio format that achieves better sound quality than MP3 at lower bitrates.
uk: Формат Apple аудіо з втратами, який дає кращу якість на нижчих частотах, ніж  MP3.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. VBR gives higher quality than CBR, but may be incompatible with some players.
uk: Закритий, застарілий, але все ж популярний формат аудіо з втратами. VBR дає кращу якість, ніж CBR, але він може бути несумісним з деякими аудіо програвачами.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format. CBR gives less quality than VBR, but is compatible with any player.
uk: Закритий, застарілий, але все ж популярний формат аудіо із втратами. CBR дає гіршу якість, ніж VBR, але він сумісний зі всіма аудіо програвачами.

en: A very fast Free lossless audio format with good compression.
uk: Дуже швидкий вільний формат аудіо без втрат та гарним стисненням.

en:   New song, fetching cover.
uk:   Новий трек! Завантажується обкладинка.

en: Device class does not support transfer.
uk: Клас пристрою не підтримує передавання.

en: Settings version is newer than current.
uk: Версія параметрів новіша за поточну.

en: We don't know how to store that kind of setting:
uk: Ми не знаємо, як зберігати такий тип налаштувань:

en: An Unknown type of setting was found!
uk: Знайдено невідомий тип налаштування!

en: Plugin archive is not in the correct format
uk: Некоректний архів плагіна

en: A plugin with the name "%s" is already installed
uk: Плагін "%s" вже встановлено

en: Plugin archive contains an unsafe path
uk: Архів з плагіном містить небезпечний шлях

note: TRANSLATORS : this replaces the title of a track when it's not known
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Playlist %d
uk: Список програвання %d

en: Not playing.
uk: Не програється.

en: status: %(status)s, title: %(title)s, artist: %(artist)s, album: %(album)s, length: %(length)s, position: %(progress)s%% [%(position)s]
uk: статус: %(status)s, назва: %(title)s, виконавець: %(artist)s, альбом: %(album)s, довжина: %(length)s, позиція: %(progress)s%% [%(position)s]

en: You did not specify a location to load the db from
uk: Ви не вказали місцерозташування бази даних

en: Not Playing
uk: Не граю

en: Streaming...
uk: Потокова трансляція...

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: New playlist title:
uk: Нова назва списку відтворення:

en: Rename Playlist
uk: Перейменувати список відтворення

en: Custom playlist name:
uk: Назва поточного списку відтворення:

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Toggle: Stop after selected track
uk: Зупинити після завершення вибраного треку

en: Buffering: %d%%...
uk: Буферизація: %d%%...

en: Buffering: 100%...
uk: Буферизація: 100%...

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Exaile Music Player
    Not playing
uk: Програвач музики Exaile
    Нічого не відтворюється

note: TRANSLATORS: Window title
en: %(title)s (by %(artist)s)
uk: %(title)s (%(artist)s)

note: TRANSLATORS: Part of the sentence: "(title) by (artist) from (album)"
en: by %s
uk: від %s

note: TRANSLATORS: Part of the sentence: "(title) by (artist) from (album)"
en: from %s
uk: з альбому %s

en: In pause: %s
uk: Призупинено: %s

en: Playing %s
uk: Відтворюється %s

en: Toggle Queue
uk: Перемкнути чергу відтворення

en: New Playlist
uk: Новий список відтворення

en: Add to custom playlist
uk: Додати до поточного списку відтворення

en: Remove
uk: Видалити

en: Properties
uk: Властивості

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: _New Playlist
uk: _Новий список відтворення

en: _Rename Playlist
uk: _Переіменувати список відтворення

en: _Save As Custom Playlist
uk: _Зберегти як поточний список відтворення

en: _Save Changes To Playlist
uk: _Зберегти зміни до списку відтворення

en: _Save As...
uk: _Зберегти як...

en: C_lear All Tracks
uk: В_идалити усі композиції

en: _Close Playlist
uk: _Закрити список відтворення

en: Append to Current
uk: Додати до поточного

en: Queue Items
uk: Елементи черги відтворення

en: Delete track
uk: Видалити композицію

en: New Station
uk: Нова станція

en: New Smart Playlist
uk: Новий розумний список відтворення

en: Open
uk: Вiдкрити

en: Rename
uk: Змiнити iм'я

en: Edit
uk: Змiнити

en: Export
uk: Експортувати

en: Delete Playlist
uk: Видалити список відтворення

en: Export as...
uk: Експортувати як...

en: M3U Playlist
uk: Список відтворення M3U

en: PLS Playlist
uk: Список відтворення PLS

en: ASX Playlist
uk: Список відтворення ASX

en: XSPF Playlist
uk: Список відтворення XSPF

en: Are you sure you want to permanently delete the selected playlist?
uk: Дійсно хочете назавжди видалити вибрані списки відтворення?

en: Enter the new name you want for your playlist
uk: Введіть назву для вашого списку відтворення

en: %d covers to fetch
uk: %d обкладинок для завантаження

en: Start
uk: Запустити

en: Show Cover
uk: Показати обкладинку

en: Fetch Cover
uk: Завантажити обкладинку

en: Remove Cover
uk: Видалити обкладинку

en: Enter the search text
uk: Введіть текст для пошуку

en: No covers found
uk: Обкладинок не знайдено

en: No track
uk: Нема композицій

en: Export current playlist...
uk: Експортувати поточний список відтворення...

en: Invalid file extension, file not saved
uk: Неправильне розширення файлу, файл не збережено

en: Enter the URL to open
uk: Введіть URL, який потрібно відкрити

en: Open URL
uk: Вiдкрити URL

en: Choose a file to open
uk: Оберiть файл

en: Supported Files
uk: Файли якi пiдтримуються

en: Music Files
uk: Музичні файли

en: Playlist Files
uk: Файли списку відтворення

en: All Files
uk: Усі файли

en: Scanning collection...
uk: Сканування колекції...

en: Scanning %s...
uk: Сканування %s...

en: %(playlist_count)d showing, %(collection_count)d in collection
uk: %(playlist_count)d показано, %(collection_count)d у колекції

en: Rating:
uk: Рейтинг:

en: Select File Type (By Extension)
uk: Обрати тип файлів (за розширенням)

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Extension
uk: Розширення

en: Icon
uk: Піктограма

en: Device
uk: Пристрій

en: Driver
uk: Драйвер

en: Add a directory
uk: Додати директорію

note: our added path is a subdir of an existing path
en: Path is already in your collection, or is a subdirectory of another path in your collection
uk: Каталог вже присутній, або це підкаталог одного з присутніх у вашій колекції каталогів

note: TRANSLATORS: Title of the track number column
en: #
uk: №

en: Title
uk: Заголовок

en: Artist
uk: Виконавець

en: Composer
uk: Автор

en: Album
uk: Альбом

en: Length
uk: Довжина

en: Disc
uk: Диск

en: Rating
uk: Оцінка

en: Date
uk: Дата

en: Genre
uk: Жанр

en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

note: (_('Date Added'), [ TRANSLATORS: Example: track has been added in the last 2 days (_('in the last'), (SpinDateField, lambda x, i: day_calc(x, i, 'time_added'))), TRANSLATORS: Example: track has not been added in the last 5 hours (_('not in the last'), (SpinDateField, lambda x, i: day_calc(x, i, 'tim
en: Location
uk: Розташування

note: TRANSLATORS: Filename column in the file browser
en: Filename
uk: Назва файлу

en: Playcount
uk: Рахунок програвання

en: BPM
uk: Бітів за хвилину

en: Last played
uk: Останнє відтворення

en: Never
uk: Ніколи

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Track Number
uk: Номер треку

en: Disc Number
uk: Номер диску

en: Name:
uk: Назва:

en: Match any of the criteria
uk: Додати згідно критерію

en: Randomize results
uk: Випадкові результати

en: Limit to:
uk: Обмежено до:

en:  songs
uk:  пісні

en: Close %s
uk: Закрити %s

en: <b>Save changes to %s before closing?</b>
uk: <b>Зберегти зміни в %s перед виходом?<b>

en: Your changes will be lost if you don't save them
uk: Ваші змінни буде втрачено, якщо ви їх не збережете

en: Close Without Saving
uk: Закрити без збереження

en: seconds
uk: секунд

note: TRANSLATORS: Logical AND used for smart playlists
en: and
uk: та

en: days
uk: днів

en: minutes
uk: хвилин

en: hours
uk: годин

en: weeks
uk: тижнiв

note: TRANSLATORS: True if haystack is equal to needle
en: is
uk: збігається з

note: TRANSLATORS: True if haystack is not equal to needle
en: is not
uk: не співпадає з

note: TRANSLATORS: True if haystack contains needle
en: contains
uk: містить

note: TRANSLATORS: True if haystack does not contain needle
en: does not contain
uk: не містить

en: greater than
uk: більше, ніж

en: less than
uk: менше, ніж

note: TRANSLATORS: Example: rating >= 5
en: at least
uk: щонайменше

note: TRANSLATORS: Example: rating <= 3
en: at most
uk: щонайбільше

en: Plays
uk: Відтворює

en: Year
uk: Рік

note: TRANSLATORS: Example: year < 1999
en: before
uk: перед

note: TRANSLATORS: Example: year > 2002
en: after
uk: після

note: TRANSLATORS: Example: 1980 <= year <= 1987
en: between
uk: між

note: name is already in use
en: The playlist name you entered is already in use.
uk: Назва списку, який ви ввели, вже використовується

en: New custom playlist name:
uk: Нова власна назва списку відтворення:

en: Add To New Playlist...
uk: Додати до нового списку відтворення...

en: You did not enter a name for your playlist
uk: Ви не вказали назви для списку відтворення

en: Smart Playlists
uk: Розумні списки відтворювань

en: Custom Playlists
uk: Власні списки відтворювань

en: Add Smart Playlist
uk: Додати розумний список відтворювання

en: Edit Smart Playlist
uk: Редагувати розумний список відтворювання

en: Loading streams...
uk: Завантаження потоків...

en: Idle.
uk: Бездіяльність.

en: Add Radio Station
uk: Додати радіостанцію

en: Saved Stations
uk: Збережені станції

en: Radio Streams
uk: Радіопотоки

en: Refresh
uk: Оновити

en: Enter the name you want for your new playlist
uk: Введіть назву нового списку відтворення

note: TRANSLATORS: Filesize column in the file browser
en: Size
uk: Розмір

en: %s KB
uk: %s Кб

en: This will permanantly delete the selected tracks from your disk, are you sure you wish to continue?
uk: Це назавжди видалить помічені композиції з вашого диску, ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Rescan Collection
uk: Пересканувати колекцiю

en: Various Artists
uk: Різні виконавці

en: Transferring to %s...
uk: Передача до %s...

en: Covers
uk: Обкладинки

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Playback
uk: Відтворення

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Plugins
uk: Доповнення

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: On Screen Display
uk: Екранна панель

en: Plugin
uk: Доповнення

en: Version
uk: Версія

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Choose a plugin
uk: Оберiть доповнення

en: Plugin Archives
uk: Архіви плагінів

en: Could not enable plugin: %s
uk: Не вжається увімкнути плагін: %s

en: Could not disable plugin: %s
uk: Не вдається вимкнути плагін: %s

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: Move selected item up
uk: Пересунути вибраний елемент вище

en: Move selected item down
uk: Пересунути вибраний елемент вниз

en: Action
uk: Дія

en: Shortcut
uk: Ярлик

en: Exaile Music Player
uk: Музичний програвач Exaile

en: Shuffle playback order
uk: Перемішати порядок програвання

en: Repeat playlist
uk: Повторяти список відтворювання

en: Dynamically add similar tracks
uk: Динамічно додавати схожі композиції

en: Remove current track from playlist
uk: Видалити поточну композицію зі списку відтворювання

en: Add device
uk: Додати пристрій

en: Custom:
uk: Власний:

en: Detected devices:
uk: Виявлені пристрої:

en: Device Manager
uk: Управління пристроями

en: Type of device:
uk: Тип пристрою

en: Collection
uk: Колекція

en: Cover Finder
uk: Пошук обкладинок

en: New Search
uk: Новий пошук

en: Album:
uk: Альбом:

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Basic
uk: Базове

en: Bitrate:
uk: Бітрейт:

en: Date:
uk: Дата:

en: Details
uk: Подробиці

en: File Size:
uk: Розмір файлу:

en: Genre:
uk: Жанр:

en: Length:
uk: Тривалість:

en: Location:
uk: Місцерозташування:

en: Play Count:
uk: Кількість відтворень:

en: Title:
uk: Назва:

en: Track Number:
uk: Номер композиції:

en: Track Properties
uk: Властивості композиції

en: About Exaile
uk: Про Exaile

en: Always show tab bar
uk: Всегда показувати рядок вкладок

en: Bottom
uk: Знизу

en: Jump to current song on track change
uk: Відображати поточний трек в списку відтворення

en: Left
uk: Зліва

en: Minimize to tray
uk: Згорнути до трею

en: Right
uk: Справа

en: Show splash screen on startup
uk: Показувати заставку під час запуску

en: Show tray icon
uk: Показувати піктограму в лотку

en: Tab placement:
uk: Розташування вкладки:

en: Top
uk: Зверху

en: Use alpha transparency (if supported)
uk: Використовувати прозорість (якщо підтримується)

en: <b>OSD</b>
    Drag to the location you'd like the
    OSD to appear
uk: <b>OSD</b>
    Пересуньте це вікно у те місце екрану,
    де ви хочете бачити OSD

en: Popup
uk: Контекстне вікно

en: Add Station
uk: Додати станцію

en: Radio
uk: Радіо

en: Cover Manager
uk: Менеджер обкладинок

en: _Close
uk: _Закрити

en: <b>Move the On Screen Display window to the location you want it to appear</b>
uk: <b>Перенесіть вікно Екранного Дисплею туди, де воно повинно з'являтися</b>

en: Background Color:
uk: Колір тла:

en: Display OSD when hovering over tray icon
uk: При наведенні на значок в треї відобразати спливаюче вікно OSD

en: Display a progressbar in the OSD
uk: Показувати рядок відтворення на OSD

en: Opacity Level:
uk: Рівень прозорості:

en: Show OSD on track change
uk: Показувати Екранне Сповіщення при зміні композиції

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Font:
uk: Шрифт тексту:

en: Window Height:
uk: Висота вікна:

en: Window Width:
uk: Ширина вікна:

en: Close this dialog
uk: Закрити це вікно

en: Queue Manager
uk: Управлiння чергою

en: Remove All
uk: Вилучити все

en: Audio Sink:
uk: Аудіопристрій:

en: Crossfade duration (ms):
uk: Тривалість плавного змішування (мс):

en: Fade duration (ms):
uk: Тривалість плавного затухання (мс):

en: GNOME
uk: Середовище GNOME

en: Normal
uk: Звичайний

en: Playback engine (requires restart):
uk: Модуль відтворення (потрібен перезапуск)

en: Resume playback in paused state
uk: Відновити відтворення у призупиненому стані

en: Resume playback on start
uk: Відновлювати відтворення при запуску програми

en: These options only affect the unified engine.
uk: Ці налаштування впливають лише на універсальний модуль відтворення.

en: Use crossfading (EXPERIMENTAL)
uk: Використовувати змішування (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНО)

en: Use fade transitions on user actions
uk: Використовувати плавні переходи при діях користувача

en: <b>No Plugin Selected</b>
uk: <b>Не вибрано жодного плагіну</b>

en: Authors:
uk: Автори:

en: Available Plugins
uk: Доступні модулі

en: Description:
uk: Опис:

en: Install
uk: Встановлення

en: Install Updates
uk: Встановити оновлення

en: Install a third party plugin from a file
uk: Встановити сторонній плагін з файлу

en: Install plugin file
uk: Встановити файл плагіну

en: Installed Plugins
uk: Встановлені модулі

en: Updates
uk: Оновлення

en: Version:
uk: Версія:

en: 0/0 tracks
uk: 0/0 доріжок

en: C_overs
uk: О_бкладинки

en: Clear Playlist
uk: Очистити список відтворювання

en: Dynamically add similar tracks to the playlist
uk: Динамічно додавати схожі композиції до списку відтворювання

en: Next Track
uk: Наступна доріжка

en: Open _URL
uk: Відкрити _посилання

en: Page 1
uk: Сторінка 1

en: Previous Track
uk: Попередня доріжка

en: Randomize the order of the current playlist
uk: Змінити випадковим чином порядок композицій поточного списку відтворювання

en: Re_scan Collection
uk: Пе_ресканувати колекцію

en: Search:
uk: Пошук:

en: Start/Pause Playback
uk: Почати/Призупинити відтворювання

en: Stop Playback
    
    Right Click for Stop After Track Feature
uk: Зупинити відтворювання
    
    Клацання правою клавішею миші для зупинки після композиции

en: Track _properties
uk: Властивості _композиції

en: _Autosize
uk: _Автоматичний розмір

en: _Collection
uk: _Колекція

en: _Columns
uk: _Стовпчики

en: _Device Manager
uk: _Менеджер пристроїв

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Export current playlist
uk: _Експорт поточного списку відтворювання

en: _File
uk: _Файл

en: _Go to Playing Track
uk: _Перейти до відтворюваної композиції

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Queue
uk: _Черга

en: _Randomize Playlist
uk: _Випадково перемішати список відтворювання

en: _Resizable
uk: _Змінюваний розмір

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _View
uk: _Вигляд

en: Collection Manager
uk: Управління колекцією

en: Append All Tracks to Playlist
uk: Додати усі композиції до списку відтворювання

en: Import CD
uk: Імпорт CD

en: Open last playlists on startup
uk: Відкривати останній список відтворення при старті

en: <b>Collection is empty.</b>
uk: <b>Колекція порожня.</b>

en: Add Music
uk: Додати музику

en: Refresh collection view
    (Hold Shift key to rescan the collection)
uk: Оновити панель колекції
    (Затисніть Shift для повторного сканування колекції)

en: Year - Album
uk: Рік - Альбом

en: Prompt for saving custom playlists on close
uk: Запитувати про збереження власного списку відтворювання пред закриванням

en: (drag to reorder)
uk: (перемістіть для зміни порядку)

en: Files
uk: Файли

en: Home directory
uk: Домашня директорія

en: Alarm Clock
uk: Будильник

en: Audio Disc
uk: Звуковий диск

en: CD
uk: Компакт-диск

en: Track number
uk: Номер композиції

en: Disc number
uk: Номер диску

en: Play count
uk: Кількість відтворень

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: by %(artist)s
uk: у виконанні %(artist)s

en: ReplayGain
uk: Підсилення при програванні

en: Podcasts
uk: Радіотрансляції

en: Podcast
uk: Радіотрансляція

en: Refresh Podcast
uk: Оновити радіотрансляції

en: Delete
uk: Видалити

en: Enter the URL of the podcast to add
uk: Введіть URL для додавання радіотрансляції

en: Open Podcast
uk: Відкрити радіотрансляцію

en: Loading %s...
uk: Завантаження %s...

en: Error loading podcast.
uk: Помилка завантаження радіотрансляції

en: Loading Podcasts...
uk: Завантаження радіотрансляцій...

en: Could not save podcast file
uk: Не вдалося зберегти файл радіотрансляції

en: Enter the search keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search
uk: Пошук

en: Notify
uk: Повідомлення

en: by %(artist)s
    from <i>%(album)s</i>
uk: у виконанні %(artist)s
    з альбому <i>%(album)s</i>

en: Stop Playback
uk: Зупини програвання

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Streamripper can only record streams.
uk: Streamripper може записувати тiльки потоки.

en: Error executing streamripper
uk: Помилка при виконаннi streamripper

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Maximum Volume:
uk: Максимальна гучнiсть

en: Minimum Volume:
uk: Мiнiмальна гучнiсть

en: Monday
uk: Понеділок

en: Name - Time
uk: Назва - Час

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: Thursday
uk: Четвер

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Use Fading
uk: Затухання треку

en: Password:
uk: Пароль:

en: Username:
uk: Ім’я користувача:
