ubuntuone-client - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
hr: Preuzimanje

en: Unsynchronized
hr: Neusklađeno

en: Uploading
hr: Slanje

en: Control applet for Ubuntu One
hr: Upravljački programčić za Ubuntu One

en: Disconnected
hr: Odspojen

en: Idle
hr: U pripravi

en: Update Required
hr: Potrebna je dopuna

en: A new client version is required to continue
hr: Za nastavak je potrebna nova inačica klijenta

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: Scanning
hr: Pregledavanje

en: Synchronizing
hr: Usklađivanje

en: Working
hr: Obrada

en: _Report a Problem
hr: _Prijavi problem

en: _Open Folder
hr: _Otvori mapu

en: _Go to Web
hr: Otvori _web stranicu

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
hr: Prijavite se ili registrirajte za Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
hr: Ubuntu One klijentski programčić već radi, isključujem

en: File Sharing
hr: Dijeljenje datoteka

en: Connect
hr: Poveži

en: Disconnect
hr: Prekini vezu

en: Share on Ubuntu One
hr: Podijeli na Ubunu Oneu

en: _Share
hr: _Podijeli

en: Share _with (e-mail):
hr: Podijeli _s (e-pošta):

en: Share _Name:
hr: _Naziv dijeljenja:

en: _Allow Modification
hr: _Dopusti izmjene

en: Share this folder on Ubuntu One
hr: Dijeli ovu mapu na Ubuntu Oneu
