ubuntuone-client - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
ro: Se descarcă

en: Unsynchronized
ro: Nesincronizat

en: Uploading
ro: Se încarcă

en: Control applet for Ubuntu One
ro: Miniaplicație de control pentru Ubuntu One

en: Disconnected
ro: Deconectat

en: Idle
ro: Inactiv

en: Update Required
ro: Actualizare necesară

en: A new client version is required to continue
ro: Pentru a continua este nevoie de o noua versiune pentru client

en: Connecting
ro: Se conectează

en: Scanning
ro: Se scanează

en: Synchronizing
ro: Se sincronizează

en: Working
ro: Se lucrează

en: _Report a Problem
ro: _Raportați o problemă

en: _Open Folder
ro: Deschide d_osar

en: _Go to Web
ro: _Mergi pe web

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
ro: Autentificare sau înregistrare pentru Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
ro: Miniaplicația client Ubuntu One rulează deja, se abandonează

en: File Sharing
ro: Partajare fișiere

en: Connect
ro: Conectează

en: Disconnect
ro: Deconectează

en: Share on Ubuntu One
ro: Partejează prin Ubuntu One

en: _Share
ro: _Partajează

en: Share _with (e-mail):
ro: Partajează _cu (email):

en: Share _Name:
ro: Partajează _nume:

en: _Allow Modification
ro: _Permite modificări

en: Share this folder on Ubuntu One
ro: Partajează acest dosar prin Ubuntu One
