ubuntuone-client - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Downloading
sv: Hämtar

en: Unsynchronized
sv: Osynkroniserad

en: Uploading
sv: Skickar upp

en: Control applet for Ubuntu One
sv: Panelprogram för Ubuntu One

en: Disconnected
sv: Frånkopplad

en: Idle
sv: Overksam

en: Update Required
sv: Uppdatering krävs

en: A new client version is required to continue
sv: En ny version av klienten krävs för att fortsätta

en: Connecting
sv: Ansluter

en: Scanning
sv: Söker av

en: Synchronizing
sv: Synkroniserar

en: Working
sv: Arbetar

en: _Report a Problem
sv: _Rapportera ett problem

en: _Open Folder
sv: _Öppna mapp

en: _Go to Web
sv: _Gå till webbplats

en: Log in or Sign Up for Ubuntu One
sv: Logga in eller registrera dig för Ubuntu One

en: Ubuntu One client applet already running, quitting
sv: Panelprogrammet Ubuntu One körs redan, avslutar

en: File Sharing
sv: Fildelning

en: Connect
sv: Anslut

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Share on Ubuntu One
sv: Dela via Ubuntu One

en: _Share
sv: _Dela

en: Share _with (e-mail):
sv: Dela _med (e-post):

en: Share _Name:
sv: Utdelnings_namn:

en: _Allow Modification
sv: _Tillåt ändringar

en: Share this folder on Ubuntu One
sv: Dela denna mapp via Ubuntu One
