do-plugins - en to sk translation catalogue (280 entries)

en: Assign Alias...
sk: Prideliť alias ...

en: Give an item an alternate name.
sk: Dať položke alternatívny názov

en: Delete Alias
sk: Zmazať alias

en: Deletes an alias.
sk: Zmaže alias.

en: Alias items
sk: Alias položky

en: Extract archive
sk: Rozbaliť archív

en: Extract an archive to a given folder
sk: Rozbaliť archív k danej zložke

en: Create archive
sk: Vytvoriť archív

en: Create an archive with the selected item
sk: Vytvoriť archív s vybranou položkou

en: Browse Artists
sk: Prehliadať umelcov

en: Browse Music by Artist
sk: Prehliadať hudbu podľa umelcov

en: Browse Albums
sk: Prehliadať albumy

en: Browse Music by Album
sk: Prehliadať hudbu podľa albumov

en: Browse Podcasts
sk: Prehliadať podcasty

en: Browse Podcasts by Publisher
sk: Prehliadať podcasty podľa vydavateľa

en: Browse Videos
sk: Prehliadať videá

en: Browse All Videos
sk: Prehliadať všetky videá

en: Add to Play Queue
sk: Pridať do frontu prehrávania

en: Add media to play queue
sk: Pridať nosič do frontu prehrávania

en: Banshee Media
sk: Prehrávač Banshee

en: Indexes Media from Banshee Media Player
sk: Indexovač média z prehrávača Banshee

en: All Music by
sk: Všetka hudba od

en: Next
sk: Ďalšia

en: Play next track
sk: Prehrať nasledujúcu stopu

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause playing track
sk: Pozastaviť prehrávanú stopu

en: Play
sk: Prehrať

en: Play from your Banshee Collection
sk: Prehrať z vašej zbierky v Banshee

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Play previous track
sk: Prehrať predchádzajúcu stopu

en: Search Banshee Media
sk: Vyhľadávanie v prehrávači Banshee

en: Search your entire Banshee collection
sk: Vyhľadávanie v celej zbierke Banshee

en: Choose BibTeX file
sk: Vybrať súbor BibTeX

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
sk: Vybrať súbor

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
sk: Zvoľte svoj priečinok s dokumentami

en: Choose documents folder
sk: Zvoľte priečinok s dokumentami

en: ClawsMail contacts
sk: Kontakty ClawMail

en: Contacts in ClawsMail address book
sk: Kontakty v adresári ClawMail

en: Primary Email
sk: Hlavný email

en: Email
sk: Elektronická pošta

en: Other email
sk: Ďaľší email

en: Other
sk: Iný

en: Clip
sk: Klip

en: Create a clip with Cl.ickable
sk: Vytvoriť klip s Cl.ickable

en: Cl.ickable Clips
sk: Cl.ickable klip

en: Opens your cl.ickable clips
sk: Otvoriť vaše Cl.ickable klipy

en: Cl.ickable Items
sk: Cl.ickable položky

en: Usefull Cl.ickable Items
sk: Použiteľné Cl.ickable položky

en: username1
sk: užívateľské meno1

en: Del.icio.us Tags
sk: Del.ico.us značky

en: Organizes your del.icio.bookmarks by tag
sk: Organizovať vaše del.icio. záložky podľa značky

en: Untagged del.ico.us bookmarks
sk: Neoznačené del.ico.us záložky

en: del.icio.us bookmarks tagged with {0}
sk: del.ico.us záložky oznčené s {0}

en: Del.icio.us bookmarks
sk: Del.ico.us záložky

en: Indexes your del.icio.us bookmarks
sk: Indexovanie vašich del.icio.us záložiek

en: Search del.icio.us
sk: Hľadať del.icio.us

en: del.icio.us tag search
sk: Hľadat v značkách del.icio.us

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open a removable volume
sk: Otvoriť vymeniteľnú jednotku

en: Unmount
sk: Odpojiť

en: Unmount volume
sk: Odpojiť jednotku

en: Mount
sk: Pripojiť

en: Mount volume
sk: Pripojiť jednotku

en: Play Slideshow
sk: Prehrať prezentáciu

en: Plays a slideshow of images in a folder.
sk: Prehrať prezentáciu obrázkov v priečinku.

en: Epiphany Bookmarks
sk: Epiphany záložky

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
sk: Indexovať vaše Epiphany záložky.

en: Work Phone
sk: Telefón do práce

en: Home Phone
sk: Domáci telefón

en: Mobile Phone
sk: Mobilný telefón

en: Evolution Contacts
sk: Kontakty Evolution

en: Address
sk: Adresa

en: Show hidden files
sk: Zobraziť skryté súbory

en: Folder
sk: Priečinok

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Delete File
sk: Zmazať súbor

en: Choose a folder to index
sk: Vybrať priečinok k indexovaniu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Choose folder
sk: Vyberte priečinok

en: Rename file...
sk: Premenovať súbor...

en: Renames a file.
sk: Premenovať súbor

en: Create New Folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Creates an new folder.
sk: Vytvorí nový priečinok.

en: Move to...
sk: Premiestniť do...

en: Moves a file or folder to another location.
sk: Premiestniť súbor alebo priečinok na iné miesto.

en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

en: Moves a file or folder to the trash
sk: Premiestniť súbor alebo priečinok do koša

en: Recent Files
sk: Nedávne súbory

en: Finds recently-opened files.
sk: Nájsť nedávno otvorené súbory.

en: Copy to...
sk: Kopírovať do...

en: Copies a file or folder to another location.
sk: Kopírovať súbor alebo priečinok na iné miesto.

en: Files and Folders
sk: Súbory a priečinky

en: Catalogs important files and folders for quick access.
sk: Katalógy dôležitých súborov a priečinkov pre rýchly prístup.

en: Create New File
sk: Vytvoriť nový súbor

en: Creates an new, empty file.
sk: Vytvoriť nový, prázdny súbor.

en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Firefox Bookmarks
sk: Záložky Firefoxu

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
sk: Nájsť záložky Firefoxu vo vašom predvolenom profile.

en: Do needs your authorization in order to upload photos to your flickr account. Press the "Authorize" button to open a web browser and give Do authorization.
sk: Je potrebné overenie aby bolo možné nahrať fotografie na váš flickr účet. Stlačte tlačítko "Overiť", čím sa otvorí webový prohliadač, a prihláste sa.

en: <b>Account</b>
sk: <b>Účet</b>

en: _Authorize
sk: _Overiť

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Private
sk: Osobné

en: Visible to friends
sk: Vidteľný pre priateľov

en: Visible to family
sk: Vidteľný pre rodinu

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
sk: Verejný

en: <b>Viewing permissions</b>
sk: <b>Oprávnenia zobrazenia</b>

en: Default tags to use on images posted with Do. Seperate tags with a space; for multiple word tags use quotes. ex.) concert "Mars Volta" Omar
sk: Predvolené značky ktoré budú použité s Do. Oddeľujte značky medzerníkom; pre viac slovné značky použite úvodzovky napr: koncert "Mars Volta" Omar

en: <b>Tags</b>
sk: <b>Značky</b>

en: Upload photo
sk: Nahrať fotku

en: Upload one or more photos to Flickr
sk: Nahrať jednu alebo viac fotiek do Flickr-u

en: Account
sk: Účet

en: Click to compete authorization
sk: Kliknúť pre dokončenie overenia

en: Thank you {0} for allowing Do access to Flickr.
sk: Ďakujem vám {0} pre povolenie Do k prístupu do Flickr-u.

en: Define
sk: Definovať

en: Define a given word.
sk: Definovať dané slovo.

en: Current window
sk: Aktuálne okno

en: Take a screenshot of the current window.
sk: Urobte obrázok aktuálneho okna.

en: Whole screen
sk: Celá obrazovka

en: Take a screenshot of the entire screen.
sk: Urobte obrázok na celú obrazovku.

en: {0}-second delay
sk: {0}-sekúnd oneskorenia

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
sk[0]: Čakať {0}-sekundu pred urobením snímku.
sk[1]: Čakať {0}-sekúnd pred urobením snímku.
sk[2]: Čakať {0}-sekúnd pred urobením snímku.

en: Take screenshot
sk: Urobiť snímok

en: Takes a screenshot with optional delay.
sk: Urobiť snímok s voliteľným opozdením

en: GNOME Screenshot Items
sk: Položky GNOME Screenshot

en: Whole screen or current window.
sk: Celá obrazovka, alebo aktuálne okno.

en: GNOME Session Commands
sk: Príkazy GNOME Sedenia

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
sk: Odhlásiť, Vypnúť, Reštartovať, atď.

en: Log Out
sk: Odhlásenie

en: Close your session and return to the login screen.
sk: Ukončí vaše aktuálne sedenie, aby sa mohli prihlásiť iní používatelia.

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Turn your computer off.
sk: Vypnúť počítač.

en: Hibernate
sk: Dlhodobý spánok

en: Put your computer into hibernation mode.
sk: Dajte svoj počítač do režimu dlhodobého spánku.

en: Suspend
sk: Uspať

en: Put your computer into suspend mode.
sk: Dajte svoj počítač do režimu spánku.

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restart your computer.
sk: Reštartovať počítač

en: Lock Screen
sk: Zamknúť obrazovku

en: Lock your screen.
sk: Zamknúť vašu obrazovku

en: Open Profile
sk: Otvoriť profil

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
sk: Otvorí sa GNOME terminál s vybraným profilom.

en: Open Terminal Here
sk: Otvoriť v termináli

en: Opens a GNOME Terminal in a given location.
sk: Otvorí Terminál GNOME v danom umiestnení.

en: Run in Terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Runs a command in GNOME Terminal.
sk: Spustiť príkaz v GNOME termináli.

en: GNOME Terminal Profiles
sk: Profily GNOME Terminálu.

en: Indexes your GNOME Terminal profiles.
sk: Indexuje vaše profily GNOME Terminálu.

en: Unnamed Profile
sk: Nepomenovaný profil

en: GNOME Terminal Profile
sk: Profil GNOME Terminálu.

en: Perform a calculation using Google Calculator.
sk: Vypočítaj pomocou Google kalkulačky.

en: Google Calculator could not evaluate the expression.
sk: Kalkulačka Google nemohla vyhodnotiť výraz.

en: Google Calendars
sk: Google kalendáre

en: Indexes your Google Calendars
sk: Indexovanie vašich Google kalendárov

en: All Events
sk: Všetky udalosti

en: An error has occurred in {0}
sk: Nastala chyba v {0}

en: View Event
sk: Pozrieť udalosť

en: Open event in browser
sk: Otvoriť udalosť v prehliadači

en: View Calendar
sk: Pozrieť kalendár

en: Open calendar in browser
sk: Otvoriť kalendár v prehliadači

en: Google Calendar
sk: Google kalendár

en: Search Events
sk: Vyhľadať udalosti

en: Search Google Calendar for Events
sk: Vyhľadať udalosti v Google kalendári

en: Failed to connect to GCal service
sk: Zlyhalo pripojenie na službu GCal

en: New Event
sk: Nová udalosť

en: Create a new event in Google Calendar
sk: Vytvoriť novú udalosť v Google kalendári

en: Primary Phone
sk: Primárny telefón

en: Home Email
sk: Domáci Email

en: Work Email
sk: Pracovný E-mail

en: Primary Address
sk: Primárna adresa

en: Home Address
sk: Domáca adresa

en: Work Address
sk: Adresa do práce

en: An error occurred connecting to google, are your credentials valid?
sk: Chyba pri pripojení do google, sú vaše údaje správne?

en: Missing login credentials. Please set login information in plugin configuration.
sk: Chýbajú prihlasovacie údaje. Prosím nastavte prihlasovacie informácie v nastavení rozšírenia.

en: GMail Contacts
sk: Gmail kontakty

en: Index your GMail contacts
sk: Indexovať vaše Gmail kontakty

en: Uploading failed.
sk: Zlyhalo nahrávanie.

en: An error occurred when uploading files to Google Docs.
sk: Nastala chyba pri nahrávaní súborov do Google Dokumentov.

en: Deleting failed.
sk: Zlyhalo odstránenie.

en: An error occurred when deleting the document at Google Docs.
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní súboru z Google Dokumentov.

en: Document deleted.
sk: Dokument odstránený.

en: The document '{0}' has been successfully moved into Trash at Google Docs.
sk: Dokument '{0}' bol úspešne odstránený do koša Google dokumentov.

en: Google Docs Presentation
sk: Google dokumenty prezentácia

en: Google Docs
sk: Google dokumenty

en: Indexes your documents stored at Google Docs
sk: Indexovanie vašich dokumentov uložených ako Google dokumenty

en: Google Docs Generic Document
sk: Google Docs Generic Dokument

en: Google Docs Text Document
sk: Google Docs Textový dokument

en: Google Docs PDF Document
sk: Google Docs PDF dokument

en: Delete Document
sk: Odstrániť dokument

en: Move a document into Trash at Google Docs
sk: Premiestniť dokument do koša v Google Docs

en: Upload Document
sk: Nahrať dokument

en: Upload a document to Google Docs
sk: Nahrať dokument do Google Docs

en: Google Docs Spreadsheet
sk: Google Docs tabuľkový procesor

en: Map
sk: Mapa

en: Map a location or route in Google maps.
sk: Mapa umiestnenia alebo trasy v Google mapách.

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Go directly to Google Search page
sk: Choď priamo na stránku vyhľadávania Google

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Show search results in Do
sk: Zobraziť výsledok vyhľadávania v Do

en: Show Search page link as first result
sk: Zobraziť odkaz vyhľadávacej stránky ako prvý výsledok

en: <b>Google Search</b>
sk: <b>Google Vyhľadávanie</b>

en: Apply to Google Search page link
sk: Použiť Google Search na stránke odkazu

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Do not filter my search results.
sk: Nepoužívať filtrovanie mojich výsledkov hľadania.

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use moderate filtering
sk: Použiť mierne filtrovanie

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use strict filtering
sk: Použiť prísne filtrovanie

en: <b>SafeSearch Preferences</b>
sk: <b>Nastavenie bezpečného vyhľadávania</b>

en: Search Google
sk: Vyhľadávať pomocou Google

en: Allows you to perform Google Searches from Do
sk: Umožňuje vykonávať vyhľadávanie Google z Do

en: Searches Google and takes you to the first result
sk: Vyhľadať v goole a zobrať prvý výsledok

en: If you have an ImageShack account, a registration code allows you to save images to the My Images sections of your account.
    
    Please log-in to your ImageShack account before getting your registration code.
sk: Ak máte ImageShack účet, registračný kód umožňuje uložiť obrázky na My Images vášho účtu.
    
    Prosím, prihláste sa na váš ImageShack účet ešte pred získaním vášho registračného kódu.

en: _Registration Code
sk: _Registračný kód

en: _Get Registration Code
sk: _Získať registračný kód

en: <b>Registration Code</b>
sk: <b>Registračný kód</b>

en: Upload to ImageShack
sk: Nahrať na ImageShack

en: Uploads the image to ImageShack.
sk: Nahrať obrázok na ImageShack

en: ImageShack exception:
sk: ImageShack výnimka:

en: File size exceeds ImageShack's 1.5MB limit.
sk: Veľkosť súboru presiahne limit ImageShack 1.5MB.

en: Do is uploading your image... Please wait a moment...
sk: Do nahráva váš obrázok... Prosím, počkajte chvíľu...

en: Unable to upload image to ImageShack at this time.
sk: Momentálne nie je možné nahrať obrázok na ImageShack

en: Search Launchpad
sk: Vyhľadávanie Launchpad

en: Search Launchpad properties.
sk: Vlastnosti vyhľadávania Launchpad.

en: Locate Files
sk: Nájsť súbory

en: Search and read help documentation (man)
sk: Vyhľadať a prečítať dokumentáciu pomocníka (man)

en: Read manual page (man)
sk: Prečítať manuál stránky (man)

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: Failed to fetch file from {0}
sk: Nepodarilo sa načítať súbor z {0}

en: Twitter encountered an error in {0}. {1}
sk: Twitter spôsobil chybu v {0}. {1}

en: Update {0} status
sk: Aktualizácia {0} stav

en: Connect with NX
sk: Pripojiť s NX

en: NX Host
sk: NX hostiteľ

en: NX Hosts
sk: NX hostitelia

en: Search Web
sk: Vyhľadať na webe

en: Searches the web using OpenSearch plugins.
sk: Vyhľadať na webe pomocou rozšírenia OpenSearch.

en: Opera Bookmarks
sk: Opera záložky

en: Supported Codes
sk: Podporované kódy

en: Set status
sk: Nastaviť stav

en: Set pidgin status message
sk: Nastaviť správu o stave pidgina

en: Pidgin Statuses
sk: Stavy Pidgina

en: Saved Pidgin statuses
sk: Uložené stavy Pidgina

en: Pidgin Buddies
sk: Pidgin priatelia

en: Buddies on your Pidgin buddy list.
sk: Priatelia v tvojom zozname priateľov v Pidgin-ovi

en: Pidgin Accounts
sk: Pidgin účty

en: Available Pidgin IM Accounts
sk: Dostupné účty Pidgin IM

en: Enable pidgin account
sk: Aktivovať Pidgin účet

en: Sign off
sk: Odhlásiť

en: Disble pidgin account
sk: Zakázať pidgin účet

en: Offline
sk: Nepripojený

en: Available
sk: Dostupný

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: Invisible
sk: Neviditeľný

en: Away
sk: Neprítomný

en: Unknown Status
sk: Neznámy stav

en: Chat
sk: Rozhovor

en: Send an instant message to a friend.
sk: Poslať okamžitú správu priateľovi

en: <i>Verify and save your account information</i>
sk: <i>Overiť a uložiť vaše informácie o účte</i>

en: Message posted
sk: Správa odoslaná

en: Message posting failed
sk: Odoslanie správy zlyhalo

en: Your {0} message has been successfully posted to {1}
sk: Vaša {0}  správa bola úspešne odoslaná do {1}

en: Your message has been successfully posted to all {0} services
sk: Vaša správa bola úspešne odoslaná do všetkých {0} služieb

en: Status
sk: Stav

en: Connect with PuTTY
sk: Pripojiť s PuTTY

en: Create new conenction with PuTTY
sk: Vytvoriť nové pripojenie s PuTTY

en: <b>Notification</b>
sk: <b>Oznámenie</b>

en: Uncomplete
sk: Nekompletné

en: Mark a selected task as "incomplete".
sk: Označ označenú službu ako "nekompletné"

en: Delete
sk: Vymazať

en: Task Deleted
sk: Úloha odstránená

en: Task Completed
sk: Úloha dokončená

en: High
sk: Vysoká

en: High Priority
sk: Vysoká priorita (High Priority)

en: Medium
sk: Stredná

en: Medium Priority
sk: Stredná priorita

en: Low
sk: Nízka

en: Low Priority
sk: Nízka priorita

en: None
sk: Žiadny

en: No Priority
sk: Žiadna priorita

en: Up
sk: Hore

en: Increase the priority
sk: Zvýšiť proritu

en: Down
sk: Dolu

en: Decrease the priority
sk: Znížiť prioritu

en: Priority Changed
sk: Priorita zmenená

en: The priority of the selected task in your Remember The Milk task list has been changed.
sk: Priorita vybraných úloh vo vašom zozname úloh Remember The Milk bola zmenená.

en: Due Date/Time Changed
sk: Dátum splatnosti/Zmenený čas
