docky - en to hu translation catalogue (203 entries)

en: Search Docklets...
hu: Dockletek keresése…

en: Search Helpers...
hu: Segédek keresése…

en: Click on any dock to configure.
hu: A beállításokhoz kattintson valamelyik dokkra.

en: Drag any dock to reposition.
hu: Ragadja meg bármelyik dokkot az áthelyezéshez

en: Delete the currently selected dock?
hu: Törli a jelenleg kijelőlt dokkot?

en: If you choose to delete the dock, all settings
    for the deleted dock will be permanently lost.
hu: Ha a dokk törlését választja, minden rá
    vonatkozó beállítás el fog veszni.

en: _Delete Dock
hu: _Dokk törlése

en: _Select
hu: _Kiválasztás

en: .tar Archives
hu: .tar archívumok

en: Author
hu: Szerző

en: Move this docklet up on the selected dock
hu: A docklet feljebb mozgatása a kiválasztott dokkon

en: Move this docklet down on the selected dock
hu: A docklet lejjebb mozgatása a kiválasztott dokkon

en: Move this docklet left on the selected dock
hu: A docklet balra mozgatása a kiválasztott dokkon

en: Move this docklet right on the selected dock
hu: A docklet jobbra mozgatása a kiválasztott dokkon

en: Configure this docklet
hu: Docklet beállítása

en: About this docklet
hu: Erről a dockletről

en: Add this docklet to the selected dock
hu: Docklet hozzáadása a kiválasztott dokkhoz

en: Remove this docklet from the selected dock
hu: Docklet eltávolítása a kiválasztott dokkról

en: Docky requires compositing to work properly. Certain options are disabled and themes/animations will look incorrect.
hu: A Docky teljeskörű működése a kompozíciós képesség bekapcsolását igényli. Amíg nincs bekapcsolva, addig a témák és animációk nem fognak megfelelően működni, és néhány opció ki lesz kapcsolva.

en: Status
hu: Állapot

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: About this helper
hu: Információ a segédről

en: Enable this helper
hu: Segéd engedélyezése

en: Disable this helper
hu: Segéd tíltása

en: Running
hu: Fut

en: Stopped
hu: Leállítva

en: When set, windows which do not already have launchers on a dock will be added to this dock.
hu: Ha beállítja, az ablakok, amelyek még nem rendelkeznek indítóikonnal a dokkon, hozzáadódnak a dokkhoz.

en: <i>Never hides; maximized windows do not overlap the dock.</i>
hu: <i>Soha nem rejti el; a teljes méretű ablakok nem fedik el a dokkot.</i>

en: <i>Hides whenever the mouse is not over it.</i>
hu: <i>Elrejti, amikor az egér nincs fölötte.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs the active application.</i>
hu: <i>Elrejti, amint a dokk elfedi az aktív alkalmazást.</i>

en: <i>Hides when dock obstructs any window.</i>
hu: <i>Elrejti, amint a dokk elfedi bármely ablakot.</i>

en: Drag to reposition
hu: Fogja meg az áthelyezéshez

en: Drop to add to dock
hu: Ragadja meg a dokkon való elhelyezéshez

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Quit Docky
hu: _Kilépés a Docky-ból

en: Docky Settings
hu: A Docky beállításai

en: _Start When User Logs In
hu: _Indítás bejelentkezéskor

en: _Theme:
hu: _Téma:

en: _Install
hu: _Telepítés

en: <b>General Options</b>
hu: <b>Általános beállítások</b>

en: <b>Dock Configuration</b>
hu: <b>Dokkbeállítások</b>

en: Docks
hu: Dokkok

en: All
hu: Összes

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Disabled
hu: Kikapcsolt

en: Docklets
hu: Dockletek

en: Usable
hu: Használható

en: Helpers
hu: Segédek

en: _New Dock
hu: _Új dokk

en: None
hu: Nincs

en: Autohide
hu: Automatikus elrejtés

en: Intellihide
hu: Intelligens elrejtés

en: Window Dodge
hu: Ablak dokkolása

en: _Fade On Hide
hu: Áttűnés _elrejtéskor

en: _Icon Size:
hu: _Ikonméret:

en: _Hiding:
hu: _Elrejtés:

en: _Panel Mode
hu: _Panel mód

en: 3D Back_ground
hu: 3D Háttér

en: _Manage Windows Without Launcher
hu: _Ablakok kezelése indítóikon nélkül

en: _Zoom:
hu: _Nagyítás:

en: Drop to open with {0}
hu: Engedje el a {0}-(v)al megnyitáshoz

en: New _Window
hu: Új _ablak

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: Reset Color
hu: Színek visszaállítása

en: _Pin to Dock
hu: Zárolás dokkhoz

en: Drop to move to {0}
hu: Engedje el a {0}-ba mozgatáshoz

note: until we use a new version of GTK# which supports getting the GLib.Error code this is about the best we can do.
en: Error performing drop action
hu: Hiba az elhelyező művelet végrehajtása közben

en: Not enough free space on destination.
hu: Nincs elég szabad hely a cél helyen.

en: Complete
hu: Befejezve

en: Moving
hu: Mozgatás

en: Copying
hu: Másolás

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open Containing Folder
hu: Tartalmazó mappa megnyitása

en: Unma_ximize
hu: _Eredeti méret

en: Ma_ximize
hu: Ma_ximalizálás

en: _Restore
hu: _Helyreállítás

en: Mi_nimize
hu: Mi_nimalizálás

en: _Close All
hu: Összes bezárása

en: Sign up for {0}
hu: Feliratkozás erre: {0}

en: Validating...
hu: Ellenőrzés…

en: Don't have {0}?
hu: Nincs {0}?

en: Account validation failed!
hu: A fiók ellenőrzése sikertelen!

en: Verify and save account information
hu: Fiókinformációk ellenőrzése és mentése

en: Account validation succeeded!
hu: A fiók ellenőrzése sikeres!

en: Password
hu: Jelszó

en: Username
hu: Felhasználónév

en: <i>Verify and save account information</i>
hu: <i>Felhasználói fiók információinak ellenőrzése és mentése</i>

en: Don't have an account?
hu: Nincs fiókja?

en: No Battery Found
hu: Nem található akkumulátor

en: {0} hour | {0} hours
hu[0]: {0} óra
hu[1]: {0} óra

en: {0} minute | {0} minutes
hu[0]: {0} perc
hu[1]: {0} perc

en: until charged
hu: amíg tölt

en: remaining
hu: maradékok

en: Computer
hu: Számítógép

en: Di_gital Clock
hu: Di_gitális óra

en: 24-Hour _Clock
hu: 2_4-órás óra

en: Show _Date
hu: Dátum _megjelenítése

en: Select _Theme
hu: _Téma kiválasztása

en: Themes
hu: Témák

en: Theme
hu: Téma

en: Show Desktop
hu: Asztal megjelenítése

en: _Add Label
hu: _Címke hozzáadása

en: Check e_very:
hu: Ellenőrzés m_inden:

en: minutes
hu: percben

en: Click to set username and password.
hu: Kattintson felhasználónév és jelszó beállításához

en: (no subject)
hu: (nincs tárgy)

en: You have {0} new, unread messages
hu: {0} új/olvasatlan leveled van

en: From: {0}
hu: Feladó: {0}

en: Feed Error
hu: Hírforráshiba

en: Invalid Username
hu: Érvénytelen felhasználónév

en: Network Error
hu: Hálózati hiba

en: General Error
hu: Általános hiba

en: Gmail Configuration
hu: Gmail beállítása

en: No unread mail
hu: Nincs új üzenet

en: {0} unread message | {0} unread messages
hu[0]: {0} olvasatlan üzenet
hu[1]: {0} olvasatlan üzenet

en: Checking mail...
hu: E-mailek ellenőrzése…

en: _View
hu: _Nézet

en: _Compose Mail
hu: _Levélírás

en: View C_ontacts
hu: _Kapcsolatok megjelenítése

en: New Mail
hu: Új e-mail

en: Check _Mail
hu: E-_mail ellenőrzése

en: Labels
hu: Címkék

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: From:
hu: Feladó:

en: _Eject
hu: _Kiadás

en: _Unmount
hu: _Leválasztás

en: Network Manager
hu: Hálózatkezelő

en: Connecting...
hu: Kapcsolódás…

en: Disconnected
hu: Szétkapcsolva

en: Connected: {0}
hu: Csatlakozva: {0}

en: My _Stations
hu: Áll_omások

en: S_earch
hu: K_eresés

en: No stations found.
hu: Nincs találat

en: Please try your search again.
hu: Ismételje meg a keresést.

en: Fetching Information...
hu: Információk lekérése…

en: Click to add NPR stations.
hu: NPR állomás hozzáadása

en: Home Page
hu: Honlap

en: Program Schedule
hu: Munkarend

en: Donate
hu: Támogatás

en: Live Streams
hu: Élő Adások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Clear the Recent Documents list?
hu: Törli a Legutóbbi dokumentumok listáját?

en: Clear Recent Documents
hu: Legutóbbi dokumentumok törlése

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
hu: Ha törli a Legutóbbi dokumentumok listáját, akkor a következőket törli:
    • Minden elemet a Helyek → Legutóbbi dokumentumok menüelemből.
    • Minden elemet az összes alkalmazás legutóbbi dokumentumainak listájából.

en: _Clear Recent Documents...
hu: _Legutóbbi dokumentumok törlése…

en: Lock Screen
hu: Képernyő zárolása

en: Log Out...
hu: Kijelentkezés…

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Are you sure you want to close all programs and log out of the computer?
hu: Biztos, hogy bezárja az összes programot, és kilép a számítógépről?

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Restart...
hu: Újraindítás...

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hu: Biztos, hogy bezárja az összes programot, és újraindítja a számítógépet?

en: Shut Down...
hu: Leállítás…

en: Shut Down
hu: Leállítás

en: Are you sure you want to close all programs and shut down the computer?
hu: Biztos, hogy bezárja az összes programot, és kikapcsolja a számítógépet?

en: A timer set for {0} has expired.
hu: A {0}-ra állított időzítő lejárt

en: Time remaining:
hu: Hátralévő idő:

en: Timer paused, time remaining:
hu: Időzítő szüneteltetve, hátralevő idő:

en: Set the timer's label to:
hu: Időzítő címkéjének beállítása erre:

en: _Set Label
hu: _Címke beállítása

en: _Pause Timer
hu: _Időzítő szüneteltetése

en: _Start Timer
hu: _Időzítő indítása

en: _Remove Timer
hu: _Időzítő törlése

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: órák

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: percek

en: second | seconds
hu[0]: másodperc
hu[1]: másodpercek

en: Click to create a timer for {0}.
hu: Kattints időzítő létrehozásához ennyi ideig: {0}

en: Automatically _Start Timers
hu: _Időzítők indítása automatikusan

en: Automatically _Dismiss Timers
hu: _Időzítők eltüntetése automatikusan

en: Drop to move to Trash
hu: Engedje el a Kukába mozgatáshoz

en: No items in Trash
hu: A Kuka üres

en: {0} item in Trash | {0} items in Trash
hu[0]: {0} elem a Kukában
hu[1]: {0} elem a Kukában

en: Restore Files
hu: Fájlok helyreállítása

en: _Open Trash
hu: K_uka megnyitása

en: Empty _Trash
hu: _Kuka ürítése

en: Empty all of the items from the trash?
hu: Törölni kívánja az összes elemet a Kukából?

en: If you choose to empty the trash, all items in it
    will be permanently lost. Please note that you
    can also delete them separately.
hu: Ha a Kuka kiürítését választja, minden elem
    véglegesen elvész. Ne feledje, hogy egyenként is
    törölheti őket.

en: _Weather Provider:
hu: _Időjárásjelentés-szolgáltató:

en: My _Locations
hu: _Helyek

en: _Search
hu: _Keresés

en: Automatically Update _Every
hu: Automatikus _frissítés

en: Use _Metric Units
hu: _Metrikus mértékegység használata

en: Invalid Weather Location
hu: Érvénytelen hely

en: Weather data provided by Google.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
hu: Az időjárási adatokat a Google szolgáltatja. Ehhez a helyet az US Zip kóddal, vagy „Város, Állam” formában kell megadnia.

en: Weather data provided by and copyright The Weather Channel.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or a unique code from the website.  To find your code, look up your forecast on their site and the code is in the URL after '/local/' and looks like AAXX0000.
hu: Az időjárási adatokat a Weather Channel szolgáltatja. Ehhez a helyet az US Zip kóddal, vagya weboldalról származó egyedi kódként kell megadnia. A kód meghatározásához keresse meg az Ön előrejelzését az oldalon; a kód az URL „/local/” utáni része és ehhez hasonló: AAXX0000.

en: Weather data provided by and copyright Weather Underground.  This source requires locations to be specified as US Zip Code or 'City, Country'.
hu: Az időjárási adatokat a Weather Underground szolgáltatja. Ehhez a helyet az US Zip kóddal, vagy „Város, Állam” formában kell megadnia.

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Weather Configuration
hu: Időjárás beállításai

en: Click to add a location.
hu: Kattintson egy hely hozzáadásához

en: Fetching data...
hu: Adatok lekérése…

en: Radar _Map
hu: Ra_dartérkép

en: Forecasts
hu: Előrejelzés

en: Check _Weather
hu: Időjárás _ellenőrzése

en: _Today
hu: _Ma

en: T_omorrow
hu: H_olnap

note: draw humidity
en: {0} humidity
hu: {0} páratartalom

en: Switch Desks
hu: Asztal váltó

en: Desk
hu: Asztal

en: Virtual Desk
hu: Virtuális asztal
