qreator - en to uz translation catalogue (24 entries)

en: Show debug messages (-vv debugs qreator_lib also)
uz: Дебаг хабарларини кўрсатиш (-vv дебаглар ҳамда qreator_lib ҳам)

en: Please choose a file
uz: Илтимос, файлни танланг

en: PNG images
uz: PNG расмлар

en: Create your own QR codes
uz: Шахсий QR кодларингизни яратинг

en: About this application
uz: Ушбу дастур ҳақида

en: Text
uz: Матн

en: Geolocation
uz: Географик ўрни

en: WiFi Network
uz: WiFi тармоқ

en: _File
uz: _Файл

en: _Edit
uz: _Таҳрирлаш

en: Create a new QR code
uz: Янги QR код яратиш

en: New
uz: Янги

en: About
uz: Ҳақида

en: Save
uz: Сақлаш

en: Save QR code to disk
uz: QR кодни дискка сақлаш

en: Copy
uz: Нусха олиш

en: Copy QR code to clipboard
uz: QR кодни буферга олиб туриш

en: Edit
uz: Таҳрирлаш

en: Latitude:
uz: Кенглиги:

en: Longitude:
uz: Узунлиги:

en: Location details
uz: Жойлашиш маълумотлари

en: Security:
uz: Хавфсизлик:

en: Password:
uz: Махфий сўз:

en: Show Password
uz: Махфий сўзни кўрсатиш
