duplicity - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Processed volume %d of %d
eo: Traktis la savkopieron %d el %d

en: %d file compared | %d files compared
eo[0]: Komparis %d dosieron.
eo[1]: Komparis %d dosierojn.

en: %d difference found | %d differences found
eo[0]: Trovis %d diferencon.
eo[1]: Trovis %d diferencojn.

en: Found the following file to delete: | Found the following files to delete:
eo[0]: Trovis la jenan forigendan dosieron:
eo[1]: Trovis la jenajn forigendajn dosierojn:

en: Run duplicity again with the --force option to actually delete.
eo: Denove kurigu duplicity kun la opcio --force por vere forigi.

en: There are backup set(s) at time(s):
eo: Estas savkopiaro(j) de la horo(j):

en: Last %s backup left a partial set, restarting.
eo: La lasta %s konservkopiado lasis nekompletan aron. Rekomencanta.

en: Time:
eo: Tempo:

en: Num volumes:
eo: Kvanto da savkopiaroj:

en: Full
eo: Plena

en: Incremental
eo: Suplementa
