unity-2d - en to bn translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
bn: আরও একটি ফলাফল দেখুন

en: See %1 more results
bn: আরও %1 ফলাফল দেখা

en: See fewer results
bn: খুব কম ফলাফল দেখা

en: Media Apps
bn: মিডিয়া অ্যাপ

en: Internet Apps
bn: ইন্টারনেট অ্যাপ

en: More Apps
bn: আরও অ্যাপ

en: Find Files
bn: ফাইল অনুসন্ধান

en: Browse the Web
bn: ওয়েব ব্রাউজ

en: View Photos
bn: ছবি দেখা

en: Check Email
bn: ইমেইল পরীক্ষা

en: Listen to Music
bn: গান শোনা

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট

en: Refine search
bn: রিফাইন অনুসন্ধান

en: Type
bn: ধরণ

en: Eject
bn: বের করা

en: Trash
bn: আবর্জনা

en: %n item in trash | %n items in trash
bn[0]: আবর্জনায় %n আইটেম
bn[1]: আবর্জনায় %n টি আইটেম

en: Empty Trash
bn: শূন্য আবর্জনা

en: Workspaces
bn: ওয়ার্কস্পেস

en: Keep in launcher
bn: লঞ্চারে রাখা

en: Remove from launcher
bn: লঞ্চার থেকে অপসারণ

en: Quit
bn: প্রস্থান
