unity-2d - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: See %1 more results
ca: Mostra els %1 resultats addicionals

en: See fewer results
ca: Mostra menys resultats

en: Media Apps
ca: Aplicacions multimèdia

en: Internet Apps
ca: Aplicacions d'Internet

en: More Apps
ca: Més aplicacions

en: Find Files
ca: Cerca fitxers

en: Browse the Web
ca: Navegueu per la web

en: View Photos
ca: Mostra fotografies

en: Check Email
ca: Comprova el correu

en: Listen to Music
ca: Reprodueix música

en: Shortcuts
ca: Dreceres

en: Refine search
ca: Refina la cerca

en: Type
ca: Tipus

en: Eject
ca: Expulsa

en: Trash
ca: Paperera

en: %n item in trash | %n items in trash
ca[0]: %n element a la paperera
ca[1]: %n elements a la paperera

en: Empty Trash
ca: Buida la paperera

en: Workspaces
ca: Espais de treball

en: Keep in launcher
ca: Mantén al llançador

en: Remove from launcher
ca: Suprimeix del llançador

en: Quit
ca: Ix
