unity-2d - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: See one more result
eu: Ikusi emaitza bat gehiago

en: See %1 more results
eu: Ikusi %1 emaitza gehiago

en: See fewer results
eu: Ikusi emaitza gutxiago

en: Media Apps
eu: Media aplikazioak

en: Internet Apps
eu: Internet aplikazioak

en: More Apps
eu: Aplikazio gehiago

en: Find Files
eu: Bilatu fitxategiak

en: Browse the Web
eu: Nabigatu sarean

en: View Photos
eu: Ikusi argazkiak

en: Check Email
eu: Begiratu posta

en: Listen to Music
eu: Entzun musika

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Refine search
eu: Mugatu bilaketa

en: Type
eu: Mota

en: Eject
eu: Egotzi

en: Trash
eu: Zakarrontzia

en: %n item in trash | %n items in trash
eu[0]: %n elementu zakarrontzian
eu[1]: %n elementu zakarrontzian

en: Empty Trash
eu: Hustu zakarrontzia

en: Workspaces
eu: Laneko areak

en: Keep in launcher
eu: Mantendu abiarazlean

en: Remove from launcher
eu: Kendu abiarazletik

en: Quit
eu: Irten
